Порошенко: Вся нечисть Януковича п’ять років голову боялася підняти

Нещодавно в рамках всеукраїнського туру п’ятий президент України Петро Порошенко спільно з представниками партії «Європейська солідарність» відвідали Меджибіж, Хмельницький, Ярмолинці, Дунаївці і Кам’янець-Подільський.

Під час зустрічей з подолянами Петро Порошенко наголосив, що ще два місяці тому ніхто не міг уявити, що близькі соратники Януковича і посіпаки Путіна будуть претендувати на владу в Україні, де відбулася Революція гідності і де триває російська агресія. Сьогодні ворог атакує фундамент української державності, збудований за п’ять останніх років: армію, мову, віру, декомунізацію.

«Бачу, що люди занепокоєні, бачу, що в людей тривога через реванш. Зміни, які відбулися за останні п’ять років і та ціна, яку нація заплатила за те, щоб ці зміни відбулися, – були гарантією того, що повернути Україну назад в російську імперію неможливо. Сьогодні люди побачили, що це можливо. Люди відчули небезпеку реваншу. Люди побачили, що вся нечисть Януковича повертається в країну. 5 років вони голову боялися підняти – а сьогодні намагаються пролізти в парламент, в коаліцію, в уряд і, виконуючи накази Кремля, руйнувати європейський вектор розвитку держави», – застеріг Петро Порошенко.

За 5 років Україна розбудувала потужну армію, яка здатна захистити наш народ від зовнішнього загарбника. Кожен українець зробив свій внесок у творення сильного війська, яке тепер є національною гордістю. Тож особливо цинічними сприймаються удари, які завдають армії в спину – пропонуючи скорочення, продаж «надлишкового» майна чи ініціативи так званих «референдумів» про капітуляцію.

«Весь народ пишається армією, яка наразі входить в десятку найсильніших на континенті. Бо якщо ми не будемо годувати свою армію – папірці Будапештського меморандуму нікого не захистять. Скорочення армії на 100 тисяч під час війни – це удар по нашій армії. Чим ми будемо боронити Україну? Винести на референдум обговорення умов про капітуляції перед Росією як умови укладення миру? Це абсолютно неприйнятно. Ми наполягаємо : мир має бути встановлений на умовах України, щоб через миротворців вичавити російські окупаційні війська, а на здатися Росії. Команда «Європейської Солідарності» йде в парламент, щоб захистити армію і всю Україну від проросійського реваншу», – наголосив лідер партії «Європейська солідарність» Петро Порошенко.

«Європейська Солідарність» буде парламентським «спецназом». Ми будемо зупиняти реванш, ми будемо давати відсіч Опоблоку, Опоплатформі і всім іншим «п’ятим колонам» Путіна. П’ять років моя команда тримала санкції проти Російської Федерації. Ми ніколи не скиглили, ми рішуче боролися за Україну і ми об’єднали весь світ навколо України. Якщо Україна сама не буде боротися за свою державність – вона не має можливості на те, що її будуть підтримувати в світі», – звернувся до хмельничан Петро Порошенко.

Більшість членів політсили «Європейська солідарність» –  новачки у політиці, однак загартовані вогнем війни, стверджують партійці.

«Моліться за Україну, моліться за нашу церкву, щоб Господь послав їй допомогу, а державі – захист і звільнення від чужинців», – наголосив Порошенко. – Ми сильна держава, у нас сильна церква, у нас сильна мова, Господь чує наші молитви і правда є з нами. Я є оптиміст і закликаю вас до цього».

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 10

 1. За словами Порошенка: вся нечисть Порошенка продовжує залишатись в країні і намагаються пролізти в парламент, в коаліцію, в уряд і якнайдошкульніше нашкодити народу, в чому накопичили великий досвід.

 2. ПСА шоколадного на нары, а не в парламент!

 3. Порошенко – лучший президент для Украины и худший для запутинцев.

  • Вище йменований анонім довіку буде розхвалювати Порошенка й навіть коліна йому цілуватиме за те, що залишив його, невиліковно розумового каліку на довічне утримання в психлікарні.

  • Так само як Картавий найкращий мер.

 4. Гандон он штопаний . Потрох только любил себя и пиздил у народа.

 5. Скажений пес круги нарізає. Депутатська недоторканість не допоможе, сядеш Петя-петушок і закукарікаєш )))

 6. з командою Зе і бойка ти закукарікаєш під Путіном.

 7. У нас є приказка -Скільки вовка не годуй ,а він у ліс дивиться.Всі виходить президенти погані,але люди ніякт не зрозуміють,що в себе вдома самі повинні навести лад,ніхто не прийде і не зробить.Саме головне шлях Президента до кращого майбутнього нашої Держави України і тоді і нам буде добре. Потрібно все життя працювати нам простим смертним,а не чекати манни з неба і паскудити всіх підряд.Ми маємо державу і потрібно відстоювати незалежність і парад повинен бути Це наше Українське св’ято,і правильно робить АТО ,що самі його організовують,а президенту це непотрібно.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.