Нові обличчя в парламенті: Що пропонують виборцям кандидати з Хмельниччини

Суспільство втомилося від старих політиків. На виборах президента український народ досить чітко дав це зрозуміти. Логічно, що під час цієї парламентської кампанії виборці особливо пильно спостерігають за тими кандидатами, які раніше не були у великій політиці і пропонують нові, нестандартні та подекуди революційні підходи до управління країною.

Один з таких кандидатів – Вадим Лозовий, який добре відомий як депутат Хмельницької обласної ради, але до Верховної Ради балотується вперше.

Недовіра до Верховної Ради VIII скликання спонукала новообраного президента розпустити парламент та призначити позачергові вибори. Безсумнівно, якісну роботу парламенту можливо забезпечити за умови, що до нього потраплять нові обличчя – нові ефективні менеджери, економісти, політики, які точно знають, що одним популізмом та яскравими, але пустими обіцянками наша країна навряд чи зможе успішно розвиватися. А за новими обличчями прийде і нова політика.

Вадим Лозовий переконаний, що нова успішна команда парламентарів зможе запустити механізм оновлення і оздоровлення Верховної Ради. Він має низку прогресивних напрацювань в кожній із сфер діяльності держави.

Нова тарифна політика

У нас є достатньо українського газу, щоб зменшити ціну для населення на 40%. Відтак, за тепло і гарячу воду люди сплачуватимуть адекватні суми. Запровадимо такий механізм та не дозволимо наживатися на простих українцях.

Нова земельна політика

Один з найцінніших ресурсів держави – земля. Не дозволимо грабувати селян! Власник земельного паю і орендар мають бути партнерами. На моє глибоке переконання, за оренду ділянки орендар повинен віддавати пайовику від 10 до 20% виручки. Нині інвестори орендують державні землі під 16-18% і їм це вигідно! Чому ж не віддають належне власнику землі?

Нова освітня політика

Нова українська школа засвідчила, що зміни в системі освіти позитивно впливають на навчальний процес. Тому варто докласти зусиль, щоб реформа середньої та старшої школи була не менш успішною. А педагогів держава має достойно винагороджувати за те, що вони формують нові покоління розумних, прогресивних та небайдужих українців.

Нова медична політика

Найцінніше для людини – її здоров’я, незалежно від віку, статі, віросповідання та місця проживання. Тому і для містян, і для селян доступ до якісних медичних послуг має стати першочерговою турботою держави. Фактично завершено реформу первинної медичної ланки. За моєї ініціативи у Хмельницькій області розпочато будівництво 4 новеньких амбулаторій – у с. Квітневе та с. Залужжя Білогірського району, с. Чернелівка Красилівського району та с. Святець Теофіпольського району, та закуплено автомобілі швидкої допомоги для них.

Цього рогу стартував другий етап: реформують районні лікарні та поліклініки. Незабаром зміни дійдуть до спеціалізованих медичних закладів. Якісна медицина повинна бути доступна для всіх!

Нова інфраструктура

На моє переконання, дорожня галузь може стати успішною. Необхідно на законодавчому рівні встановити жорсткий контроль за розподілом та освоєнням коштів. Епоха «відкатів» та «зручних» домовленостей має закінчитися. Потрібно збільшувати об’єми робіт та фінансування дорожньої галузі. Пріоритетом моєї роботи на окрузі буде будівництво доріг між населеними пунктами. Левова частка коштів, виділення яких на округ з ми з командою будемо лобіювати, а це понад 500 млн гривень, буде направлена саме на ремонт та реконструкцію доріг. За 5 років ми разом з командою «За конкретні справи» кардинально змінимо ситуацію з дорогами в м. Нетішин та Красилівському, Білогірському, Ізяславському та Теофіпольському районах.

Нова соціальна політика

Наші діди, батьки, люди, які багато років присвятили праці в різних галузях народного господарства, не повинні виживати. Вони заслуговують на достойне і безбідне життя. Тому їх пенсії мають бути такими, щоб вони мали змогу нормально харчуватися, мали за що купити ліки, оплатити комунальні послуги та навіть відпочити.

А ті, хто сьогодні ще працює, повинні отримувати гідну оплату. Вони не повинні думати про те, куди вирушити у пошуках більших заробітків, як прогодувати родину, взути і одягти дітей, оздоровити їх тощо.

Нова військова політика

В Україні чимало патріотів. Багато з них захищають наш мир і спокій на сході держави. Зробити нашу армію потужною, надійною та достатньо укомплектованою – ось завдання на наступні роки. Ми рухаємося до Європи. Армія за стандартами НАТО – наш наступний крок!

Нова владна політика

Децентралізація вже довела свою ефективність. На часі скорочення апарату державних службовців як мінімум удвічі. Об’єднання громад дало їм можливість самостійно господарювати, тож утримання великої кількості чиновників в районах та області недоцільне.

Нова екологічна політика

Настав час піклуватися про світ навколо нас, інакше природа може жорстоко відплатити. Є гостра необхідність будівництва у Хмельницькій області сміттєпереробних підприємств та очисних споруд. Зокрема, я докладу усіх зусиль, аби побудувати очисні споруди в Білогір’ї та Красилові.

Потрібно запровадити суворий контроль за діяльністю підприємств, які можуть наносити шкоду навколишньому середовищу.

Ресурсами на території громад мають розпоряджатися люди на місцях, а не чиновники у високих кабінетах.

Нова судова система

Справедливість — основа довіри у суспільстві. Немає довіри – немає держави. Тому судова гілка влади повинна стати справедливим арбітром, а не прислужником влади, чи тих, у кого є гроші. Ми маємо повернути довіру і повагу до суду. А суди мають стати чесними та справедливими!

Політична реклама

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 21

  1. “Лозовоботи” дуже активні, а результат буде прямо протилежний.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.