Лозовий вимагає від Мінекології виділити кошти на реконструкцію очисних споруди в Красилові

Голова фракції «За конкретні справи» Хмельницької обласної ради та кандидат у народні депутати України по 189 округу Вадим Лозовий звернувся до Міністерства екології та природних ресурсів України з вимогою виділити кошти на реконструкцію очисних споруд в м. Красилів Хмельницької області.

Очисні споруди в м. Красилів збудовані ще 40-50 років тому і вже морально та фізично застаріли а їх нездатність належним чином очищати стічні води призводить до погіршення стану річки Случ та інших водоймищ.

За словами Вадима Лозового, зволікання із реконструкцією очисних споруд в Красилові ставить населені пункти Хмельницької області на межу екологічної катастрофи.

«Керівництво області та об’єднаної територіальної громади неодноразово зверталися Державного фонду охорони навколишнього природного середовища з проханням виділити кошти на реконструкцію очисних споруд, але це питання досі не вирішено. За моїм дорученням проведено обстеження існуючих очисних споруд та розроблено ряд пропозицій, щодо покращення їх роботи. Але проблему потрібно вирішувати комплексно», – наголосив Вадим Лозовий.

Співфінансувати роботи з реконструкції готова і громада, проте загальний кошторис робіт складає 65 млн гривень, а такий обсяг фінансування забезпечити ні місто, ні область без допомоги з Державного фонду охорони навколишнього природного середовища не зможе.

«Мінприроди зобов’язане долучатись до комплексного вирішення регіональних екологічних проблем, особливо стану річок, що протікають через декілька областей і є джерелом питної води для населених пунктів. Річка Случ не є винятком і питання щодо реконструкції очисних споруд та припинення її забруднення потребує негайного» вирішення», – сказав Вадим Лозовий.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 11

 1. А будучи головою ОДА, чому не піднімав питання? Буде вам ще на “горіхи”!

 2. проснулся мудак. минекономики пошлите его нахер.

 3. Вадим скажи помошникам хай фон поміняють леніна давно в Красилові зняли.

 4. клоун тай все. Шинькович його зробить!

 5. Мудак. Гроші роздає . Де ти був рік назад питання він піднімає. Де був Шинькович, Герега….

 6. В гереги свого боса вимагає мудак.

 7. Ви хто такий щоб вимагати?Папа Римський?До ВР сильно захотілось?
  За що з/плату отримував будучи головою ОДА.Раніше треба було цим займатись. Дешевий піар.На жаль йому насправді все рівно чи будуть в Красилові очистні чи ні, головне під купол,клоун.

 8. Гнида! Чего гавно не черпал когда у руля был и шоколадному подлизывал?

 9. хай вимагає команда ЗЕ все вирішить.

 10. З ІДОЛОМ ЛЕНІНИМ В ДУМАХ І В СЕРЦІ ПОВЕДЕ ЛОЗОВИЙ КРАСИЛІВЩИНУ У МАЙБУТТЯ. ШИРОКОЮ УХАБИСТОЮ, РЕМОНТОВАНОЮ ЩЕ В РАДЯНСЬКІ ЧАСИ, ДОРОГОЮ. ЛОЗОВОМУ – ТРЬОХКРАТНЕ УРА!!!
  Інтересно, який придурок вліпив цей писок на вигляд колишньої площі імені Леніна?
  А коли б він мав нормальний розум, то одразу ж висловив своє “фе” автору знімка, яким буде хизуватися до смерті. Подейкують, що панораму цієї “історично памятної картини” мають встановити над центральним входом в будівлю адміністрації та районної ради.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.