Що відрізняє хмельничанина Миколу Стефанчука від інших кандидатів у нардепи, які балотуються в місті

Хмельничанин Микола Стефанчук на позачергових парламентських виборах балотується від партії“Слуга народу” у 187 окрузі, до складу якого входить більша частина обласного центру. Він народився інавчався у Хмельницькому, тут він розпочав свій професійний шлях, тут живуть та працюють його батьки.

“Зараз я маю унікальний шанс приєднатись до потужної команди Володимира Зеленського у ВерховнійРади та представляти інтереси своїх земляків. Я переконаний, що це буде найдієвіший парламент вісторії України і я матиму змогу перетворити в закони свої ініціативи щодо розвитку Хмельницького”, -наголосив кандидат у нардепи.

Стефанчук зауважив, що його  першочерговим завданням буде забезпечення сталого розвитку міста завдяки створенню сприятливих умов для малого та середнього бізнесу.

На його думку, нині всі повинні забути про тиск правоохоронних органів, про здирницькі податки табюрократію, як про страшний сон. Досить миритись з контрабандою, зі штучно створеними проблемамиз розмитненням товарів. Адже Хмельницький – це місто підприємців. Це аксіома, виконання котроїповинна забезпечувати Верховна Рада.

“Я мрію про екологічно чисте місто, що повністю позбавиться від проблем зі шкідливими відходами,матиме власний сміттєпереробний комплекс та програму дотацій для розвитку зеленої енергетики.Переконаний, що  Хмельницький повинен стати експериментальною зоною втілення нових державнихпідходів до захисту довкілля та нарощення потенціалу енергонезалежності”, – вважає кандидат від партії“Слуга народу” .

Стефанчук наголосив, що діяльність міської влади на чолі з Олександром Симчишиним є прикладом умілого використання переваг децентралізації. Для інших міст має бути прикладом робота команди Хмельницької міської ради. Тому готовий спільно працювати на благо рідного міста, будучи народним депутатом, аде дієва влада на місцях потребує підтримки на рівні коаліції Верховної ради, основу якої, на думку Стефанчука, сформує саме партія “Слуга Народу”.

“Я – командна людина, тому хочу в силу своїх можливостей, забезпечити підтримку на рівні Верховноїради України. Мої ініціативи, це не пусті передвиборчі обіцянки, це абсолютно нове бачення – обдумане,структуроване та готове до втілення. Кожна ініціатива буде втілена в конкретний законопроект, який ябуду ініціювати і буду голосувати за них. Ваша підтримка на виборах дасть змогу зробити їх реальністю.Я закликаю вас прийти на вибори 21 липня і зробити свій вибір, підтримати мене та нашу команду”, -заявив Стефанчук .

***

10 фактів про кандидата Миколу Стефанчука:

•  Хмельницький є його рідним домом, він корінний хмельничанин з дідів-прадідів, адже тут віннародився та навчався, тут  і досі живе його родина.

•  Має 4 вищі освіти та науковий ступінь кандидата юридичних наук.

•  Першу вищу освіту отримав в Хмельницькому університеті управління та права, де, разом з братом -Стефанчуком Русланом Олексійовичем, що наразі є представником Президента у Верховній раді,створили Науково-дослідну частину, та вивели університет на найвищий науковий рівень в західнійУкраїні.

•  Дружина Оксана – доктор юридичних наук, разом виховують двох синів.

•  Є провідним спеціалістом у сфері інтелектуальної власності, очолює юридичний відділ “Національногоофісу інтелектуальної власності”.

•  Ніколи не входив до складу будь-якої з політичних партій чи політичних організацій.

•  Був одним з авторів телевізійної команди КВН “Три товстуни”

•  З 2014 року є третейським суддею.

•  В юності займався важкою атлетикою, в 2006 році став чемпіоном Хмельницької області зпауерліфтингу.

•  Заслужений юрист України.

Політична реклама.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 42

 1. Читаєш це та за голову берешся. Сидить декілька кончених ублюдків та строчать блювотиння. Ви Миколиного ногтя не варті. Подивіться на себе, що ви пишите, і що з вас вийде коли подорослішаєте? Злобний ущербний люмпен.

 2. За пару гривень писати таке лайно на порядну людину – це жах.
  Так коментатор скоро і маму за гречку продасть

 3. Відверто нк розумію половини комментарів…
  По-перше, в мене особисто не виникає жодних сумнівів щодо моральних та інтелектуальних якосте Миколи Стефанчука.
  По-друге: “чудові” аргументи, що усі свої регалії він здобував задля матеріальної вигоди. Ключове слово – “здобував”. З якою метою – це його особисте питання. А людина вкладала багато часу та сил в розвиток себе, як науковця.
  По-третє, з усіх образливих комментарів я прямо відчуваю, яку практичну суспільну користь могли принести такі не виховані люди, що дозволяють собі подібні хамські твердження.
  І четверте – дійсно, поважайте себе. Це не “постік в інстаграмі” де людей треба шлаком поливати. Майте повагу до не знайомих та знайомих вам людей і залишайте свої їдючі хамські клмментарі при собі. Чесне слово, дорослі люди, а огидно читати.
  Адекватні особи таким чином не висловлюють свої думки.
  І на останок, усі хто такі “розумні” – члму ж ви не маєте усіх цих регаліц, що Микола Стефанчук і не балатуєтесь? Чому ви не прагнете змінити життя країни на краще?
  І моя особиста думка така, що той факт, що Микола Олексійович витрачає свої нерви задля цього усього (а це я про ваші бридкі комментарі. Ввімкніть свою людяність і емпатію і уявіть, що це пишуть про вас!) щоб поліпшити становище України – заслуговує поваги!

 4. ТАК ,,,, ПОЗАКРИВАЛИ ПИЗДАКИ !!!!
  ЩЕ ХТОСЬ НА КОЛЮ ЩОСЬ СКАЖЕ, ВИЧИСЛЮ ПО АЙПІ !!!
  ЗА БРАТА ПОРВУ !!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.