Хмельницький отримає 5 млн євро на впорядкування діючого сміттєзвалища до європейських норм

Міський голова Олександр Симчишин на запрошення Європейського Банку Реконструкції і Розвитку (ЄБРР) перебуває з робочим візитом у Лондоні на форумі Green Cities.

«42 міста, міські голови, міністри, керівники відомств, банкіри, експерти, науковці.

Головна тематика: кліматичні зміни, теплоенергетика, водопостачання, сміття, міська інфраструктура, екологія, екологічний транспорт.

Приємно, відзначити, що вже отримали підтвердження гранту Європейського Союзу в розмірі 5 млн євро!!! на впорядкування діючого сміттєзвалища до європейських норм. Ці кошти маємо отримати безповоротно! Вирішуємо проблеми: дегазації (у нас, на відміну від багатьох інших міст працює вже 2 рік і вже принесла місту понад 2,5 млн грн), впорядкування схилів полігону, фільтрату, рекультивації!

Ведемо також перемовини щодо 15 млн євро кредиту ЄБРР на будівництво сміттєпереробного комплексу. Додам, що ми в Лондоні, а в Хмельницькому паралельно працюють 9 експертів з Англії і Іспанії щодо оцінки проекту будівництва такого комплексу у нас» – повідомив у Фейсбук Олександр Симчишин.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 4

  1. Безповоротно це добре, але якщо ще не красти, то супердобре.

  2. Прийдеться виправдати бухг спецкомунтранса без нього не порахують!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.