Активісти Кам’янеччини підозрюють кандидата у нардепи від «Слуги народу» у несплаті податків

Осередок громадської організації Авто Євро Сила в місті Кам’янець-Подільському вважає, що кандидат у народні депутати від партії «Слуга народу» по 193 виборчому округу Ігор Марчук ухилявся від сплати податків.

Зокрема, посилаючись на судове рішення № 826/7653/16 від 17 травня 2019 року, активісти заявляють, що Ігор Марчук не сплатив податків на суму більше 700 тис. грн. до державного бюджету.

Суть справи полягає у тому, що до Окружного адміністративного суду міста Києва звернулось Товариство з обмеженою відповідальністю “М-ЕНД-С”, директором якого є Ігор Марчук, із позовом до Головного управління Державної фіскальної служби у м. Києві.

Суд, дослідивши всі обставини справи, вирішив ТОВ “М-ЕНД-С” у позові відмовити у повному обсязі.

«Як вбачається з матеріалів справи, в період з 26 лютого 2016 року по 08 квітня 2016 року, Відповідачем (ДФС) проводилась документальна планова виїзна перевірка ТОВ “М-ЕНД-С” з питань дотримання вимог податкового законодавства за період з 01 січня 2013 року по 31 грудня 2014 року, за результатами якої складено акт від 15 квітня 2016 року №159/26-15-14-02-03/32305728.

Відповідно до висновків Акту перевірки, контролюючим органом встановлено порушення вимог п.п. 14.1.27 п.14.1 ст. 14, п.п. 135.5.4. п. 135.5 ст. 135, п. 138.2 ст. 138, п.п. 139.1.1., п.п. 139.1.9 п. 139.1 ст. 139, п. 141.1 ст. 141 ст. 141 Податкового кодексу України, що призвело до заниження позивачем загального доходу, що в свою чергу стало наслідком недотримання державним бюджетом суми податку на прибуток у сумі 559.168,00 грн.

За результатами проведеної перевірки та складеного Акту перевірки відповідачем винесено податкове повідомлення-рішення №002311402 від 06.05.2016, з вимогою сплатити до державного бюджету суму податкового зобов`язання у розмірі 559.168,00 грн. (п`ятсот п`ятдесят дев`ять тисяч сто шістдесят вісім гривень) за основним платежем з податку на прибуток підприємства та 139.792, 00 грн. (сто тридцять дев`ять тисяч сімсот дев`яносто дві гривні) за штрафними санкціями».

Слід зазначити, що Ігор Марчук прокоментував судове рішення: «Очевидно, що згадана справа є черговим доказом провокації та тиску на бізнес з боку ДФС, репутація якої сама викликає низку питань….. ТОВ «М-ЕНД-С» не погодилось з даним рішенням та подало 24 червня 2019 року апеляційну скаргу, в основі якої зазначено про порушення судом першої інстанції вимог частини першої-п’ятої статті 242 КАС України, а саме, що дане рішення суду не ґрунтується на засадах верховенства права, є не законним і не обґрунтованим».

Довідка. Марчук Ігор Петрович народився 17 лютого 1969 року в місті Кам’янець-Подільський Хмельницької області, громадянин України, протягом останніх п’яти років проживає на території України, освіта вища, директор, ТОВ “М-ЕНД-С”, безпартійний, проживає в місті Києві, судимість відсутня, суб’єкт висування – ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ “СЛУГА НАРОДУ”.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 22

 1. Найманці евро мила

 2. Ганьба!!! Такому кандидату!

 3. Стид та позор. Закордоном несплата податків найбільш злочин проти держави. Слуги Народу розкрадають бюджет команда Ще явно прорахувалася з цим кандидатом.

 4. Команда Зе продавала місця заради більшого контролю над областю.

 5. Коли “слуга” виривається “із грязі в князі”, він починає люто ненавидіти тих, з ким разом був у лайні.

  Клізма має знати своє місце!

  • Він ж із старої системи! Думаю, що якщо він обманював державу, то буду обманювати й надалі. Це не слуга народу, а вор народу.

 6. Оце так кандидат! Звертаюся до представників партії (якщо вони це будуть читати), кращого кандидата не знайшли? Хоть би подумали головою, брати людину яка обкрадає нас з вами несплативши податків на суму 700 тис. Це скільки можна було виплатити заплат, пенсій, допомоги нужденним! Я був ярим прихильником Володимира Зеленського, але коли таке твориться на місцях, вибачте я вас не підтримаю тут! Якщо крав то буду красти ще більше! Зніміть це посміховисько не позорте ім’я своєї партії!!!! Тоді будете мати підтримку простих людей!

 7. Ви подивіться які люди рвуться до влади під гаслом Зе. Як вам не соромнл

 8. Кандидат-крадій! Розказує кругом як він змінить систему, а сам тим часом дурить людей та державу!

 9. Очень интересно получается, кандидат од Зе – вор! Он что использует только название партии? Что он сможет сменить?

 10. Всякі аферисти та злодії лізуть у раду під шумок.

 11. Думають якщо в команді Зе то люди проголосують. Бандит

 12. Оце позор хто йде в народні депутати. Дурать людей на кожному кроці.

 13. В тюрму його, а не в Раду!

 14. Куди він лізе злодії ще ненакрав.

 15. Такой кандидат от Зе? Вова ты что? Другой кандитат нужен, а не тот кто ворует у народу! Кто тогда слуга народа?

 16. В Києві вже не дружать з головою? Вирішили прислати нам чужу людину шей яка не платить податки, і хочуть щоб ми його підтримали? Ні, не дочекаєтеся! Я за слугу народу, але я проти цього кандидата!!!

 17. Чому ми наскільки дурні? Як можна довіряти людині яка обкрадає державу, тобто нас з вами? Не буду підтримувати і буду агітувати своїх друзів проти цього Ігора! Я за слуга народу, але не за бандита, який не платить податки! Слуга народу як Вова, жаль що у його партію понабирали ось таких “кандидатів”

 18. Сумно та соромно за свій 193 округ…пропаде Україна з такими людьми

 19. С такими кандидатами- мы далеко пойдем.
  Только непонятно куда?

 20. А чому ж ви мовчите за чинного депутата?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.