Анатолій Собко: “Якщо хочеш щось зробити добре, зроби сам”

Знаючи, як домогтися гідного життя для кожного хмельничанина, двічі депутат Хмельницької міської ради VVI скликань Анатолій Собко відгукнувся на прохання своїх виборців і балотується до Парламенту

Два скликання поспіль, а це – фактично 9 років, Анатолій Собко представляє інтереси хмельничан у міськраді. За цей час – сотні зустрічей, тисячі звернень, більшість з яких стали депутатськими запитами чи пропозиціями. Ініціатива виборців щодо його представництва жителів обласного центру у Парламенті, хоч і була де-що несподіваною, проте стала вирішальним поштовхом для прийняття рішення. І на позачергових виборах до Верховної Ради, Анатолій Собко іде в народні депутати по виборчому округу №187.

Що в його життєвому доробку?

“Народився на Поділлі, у звичайній селянській родині. П’ятирічним хлопчиком залишився без батька. Тож, без жодної підтримки, часто відмовляючи собі у найнеобхіднішому, здобув вищу освіту, пройшов шлях від рядового робітника до успішного бізнесмена, – розповідає Анатолій Собко, – не втрачаючи співпереживання, намагався допомагати повсякчас. А коли “став на ноги” в бізнесі, то вже й справи робив більш конкретнішими. Найменше роздумував про гроші, як розпочалася війна. Відтоді, постійно допомагаю бійцям на фронті та військовим частинам”.

За словами жителів Дубово, де Анатолій Собко є депутатом, окрім ділових якостей, демонстрував відповідальність і порядність у поєднанні з людяністю й добротою. Власне цим і заслужив беззаперечний авторитет, повагу і довіру містян, які цілком задоволені своїм  депутатом. Адже саме йому вдалося реальними справами вирішити чимало одвічних негараздів одного з найпроблемніших мікрорайонів міста – Дубове.

Анатолій Собко, як депутат міськради, забезпечив  благоустрій мікрорайону. Тут прокладено тисячі метрів асфальту на дорогах і тротуарах, облаштовано сотні під’їздів, встановлено пандуси, обладнаний стадіон і дитмайданчики. Для найменших хмельничан – особисті винагороди за старанність у навчанні чи оргтехніка для закладів. Людям старшого покоління – влаштовує свята в мікрорайоні чи екскурсії Україною. Тим, хто боронить мир в країні – десятки одиниць відремонтованої техніки та необхідне обладнання.

“Хмельничани для мене – одна велика родина. Я йду у Верховну Раду України і добре усвідомлюю відповідальність, яку беру перед хмельничанами, – каже Анатолій Собко, – бо попереду – ще більше складніших справ, адже тепер на законодавчому рівні треба відстоювати справедливість та повернути людям віру і у владу, і в себе.”

Анатолій Собко дотримується принципу: не декларувати гучних порожніх обіцянок, а робити реальні справи. А маючи позитивний досвід, практичні знання і велике бажання допомагати людям, вірить, що зможе й у Парламенті, вже на законодавчому рівні стати корисним землякам.

Планує розпочати роботу з найнагальнішого: упорядкування тарифної політики, створення робочих місць і належної зарплати для людей, справедливої пенсії, зрозумілої економічної політики, особливо для малого і середнього бізнесу.

“Молодь повинна реалізовувати себе в Україні, родини – народжувати дітей, літні люди – не боятися старості, працездатні – не шукати заробітків, а заробляти. Військові – служити, а не гинути від рук агресора, – все просто, – переконаний Анатолій Собко. – Так зможемо наблизити нашу українську громаду до європейських стандартів життя за соціальними,  інфраструктурними та духовними критеріями.”

Політична реклама

 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 52

 1. Кожен має право на вільний вибір! Вивчайте реальні біографії кандидатів і буде відразу зрозуміло, хто є хто.

 2. Собко для мене помер після того як я взнав що він зраджував своїй покійній дружині

 3. теж мені відкрив таємницю…. та всі знають що половина колективу Собкоф пройшла через сексуальні домагання власника закладу

 4. що я тільки що прочитав ….)))))) мда. Але як там кажуть, диму без вогню не буває

 5. Таке враження, що з цими виборами деякі люди втратили все святе і позаїжджали з глузду. Як можна лити такий бруд? Так можуть фантазувати хворі на голову.

 6. хто на що хворіє тим і засвідчує

 7. Підтримка більше сотні малозабезпезпечених Хмельничан, БІЛЯ 20 ОДИНИЦЬ важкої гусеничної техніки для АТО за власні кошти, Кого Ви обгаджуєте.

 8. а скільки техніки гусиничної (МТЛБ) було порізано ???? скільки техніки знищив???

 9. нічо нічо… Толюня підтягнеться в Раду, до наших Опоблоку, ми наведемо тоді вам порядок, ми відродимо славну Партію Регіонів і заживем…
  Слава Януковичу !!! Азарову Слава!!!

 10. Звідки стільки жовчі і бруду? Вибори закінчаться, а людьми треба залишатися завжди.

 11. Не бачу проблеми, у нас, слава богу, демократична держава, кожен вільний голосувати за кого хоче. Обирайте по своїй совість.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.