ТРЦ WOODMALL підтримує імідж Хмельницького як фестивального міста

На День молоді 30 червня тут провели свій міні-фестиваль WOODMALL FEST, який зібрав під своїм дахом молодих виконавців та вже відомі хмельницькі гурти. Серед учасників були помітні молодий кавер-бенд GRACE, «Группировка Джонни Кепа», The Wine Philosophy та популярний скрипаль Антон Вараниця.

Окрім потужної музичної програми приємним сюрпризом для публіки став розіграш подарункових сертифікатів від партнерів свята, кінотеатру SMART CINEMA та ресторану швидкого харчування ROYAL HAMBURGER, які розташовані в ТРЦ WOODMALL.

Нещодавно минув рік, як у Хмельницькому гостинно відчинив свої двері новий торговельний центр, що став домівкою для відомих брендів.,

На першому поверсі ТРЦ діє потужний супермаркет «Таврія В» з величезним асортиментом продовольчих та побутових товарів. Також працюють великі відділи мереж магазинів «ЩОДНЯ», «ОФІС-ЦЕНТР» та «Килимовий Ярмарок». Модників і модниць у бутику TOP BRANDS чекають колекції стильного одягу всесвітньо відомих брендів LEVI’S, Superdry, GUESS.

На другому поверсі зручно розташувався 7-зальний сучасний кінотеатр SMART CINEMA з першим у Хмельницькому залом з лазерним проектором та системою імерсивного звуку. Навпроти входу до кінотеатру є ресторан швидкого харчування ROYAL HAMBURGER зі своїми фірмовими стравами та великим меню.

На 3-му поверсі на величезній площі розкинувся дитячий майданчик «Чудо Парк» – одне з найбільш популярних місць відпочинку маленьких хмельничан та їхніх молодих батьків.

А ще в цьому сучасному торговельному центрі є аптека «Синиця», відділення «Нової пошти», магазин продуктів з Європи BERLINKA, кафе-кондитерська SWEET FAMILY та багато інших магазинів та відділів.

І звичайно, безкоштовний паркінг та Wi-Fi

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.