На Хмельниччині до рейтингу лідерів у найбільш конкурентному окрузі несподівано увірвався Вадим Лозовий

У 189 виборчому окрузі на Хмельниччині розгорнулися справжні баталії – в ньому зареєстровано 26 кандидатів в народні депутати по одномандатному округу. Це самий конкурентний округ у всій області.

За опитуванням, проведеним на замовлення газети «Правова столиця», в період з 25 по 30 червня, рейтинг кандидатів в окрузі розподілився наступним чином:

18% – Олександр Буханевич, екс-губернатор Хмельницької області.

17,6% – Вадим Лозовий, представник партії «За конкретні справи», депутат облради, до недавнього часу глава області.

14,6% – Андрій Шинькович, народний депутат.

14,1% – Олена Копанчук, львів’янка, дружина екс-прокурора і представник партії «Слуга народу».

8,4% – Олег Лопатовський, член політичної партії “Свобода”.

20% – не визначились.

Решта голосів розподілилися між іншими кандидатами.

Справжньою несподіванкою став стрімкий вихід в лідери по округу Вадима Лозового, який почав компанію всього кілька тижнів тому.

Втім, це можна пояснити тим, що Лозовий – людина досить відома на Хмельниччині. Він один з найактивніших депутатів обласної ради, представник партії «За конкретні справи». Саме Вадим Лозовий свого часу залучив з держбюджету гроші на будівництво обласної повнопрофільної дитячої лікарні, почав відновлення Хмельницького аеропорту і активно бореться за збереження фельдшерсько-акушерських пунктів в селах.

Швидке зростання підтримки Лозового в окрузі депутат Хмельницької обласної ради Віталій Олуйко пояснює його активною позицією в облраді.

«Лозовий – людина дії. Коли треба їхати і «вибивати» кошти з держбюджету на область, він їде до Києва і робить це, а не сидить на місці і роздумує. Переконаний, люди вже втомилися від тих, хто тільки обіцяє їм світле майбутнє, їм потрібна досвідчена і принципова людина, яка зможе знайти спільну мову з новою владою. І Лозовий саме такий. Тому, думаю, він і набирає підтримку в окрузі».

Проректор Хмельницької гуманітарно-педагогічної академії Валентина Фольваркова вважає рейтинг Вадима Лозового наслідком роботи в області партії «За конкретні справи», яка має високу довіру в регіоні.

«Ремонти освітніх установ, дитячих садків, лікарень, будівництво спортивних комплексів – люди бачать, що партія «За конкретні справи» працює в регіоні і розуміють, що Вадим Лозовий, який її представляє, зможе бути ефективним в парламенті, тому і підтримують його», – каже Фольваркова.

У той же час стрімко впав рейтинг народного депутата Андрія Шиньковича. Раніше він також представляв партію «За конкретні справи», але на останньому з’їзді був виключений «за зраду принципам політичної сили». В результаті довіра до нього впала з 22% до 14,6%.

Олена Копанчук, представник партії «Слуга народу» отримує 14%. Поки Копанчук активно не проявила себе на окрузі, тому її рейтинг невисокий.

Підтримку Олега Лопатовського пов’язують виключно з рейтингом «Свободи» в регіоні.

Лідер опитування – Олександр Буханевич, має стабільний рейтинг, пов’язаний з його великою впізнаваністю на окрузі, пов’язаною з неодноразовим, але невдалим балотуванням.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 35

  1. Лозовий – це те що потрібне нашому краю!!

  2. Політика Лозового виявляється не тільки мені до вподоби!!

  3. Лозовий, людина яка звертає увагу на проблеми нашого округу і допогає в їх вирішенні. Буду голосувати за нього

  4. Лозовий – це політик з яким, я впевнена в завтрашньому дню

  5. Вадим Лозовий Молодець, що працює не покладаючи рук, і це помітно за 1 рік його роботи, як би його не звільнили він міг би зробити набагато більше

  6. Цілком згідний із навеленими вище коментарями, Лозовий В. є людиною дії, є завдання, він його виконує. І те що він є членом партії “За конкретні спарви” це також великий плюс. Я за Лозового та “За конкретні спарви”!!!

  7. Лозовий єдиний зних хто знає проблеми округу і вирішує їх !

  8. Лозовий єдиний нормальний кандидат в тому списку.

  9. Купили хлопці цей сайт “конкретно”.А коментарі,,,, лозунги в найкращих традиціях СРСР

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.