Суд відмовив у позові російської компанії до ДП «Красилівський агрегатний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром»

Північно-західний апеляційний господарський суд виніс рішення на користь України у справі ДП «Красилівський агрегатний завод», що входить до складу ДК «Укроборонпром», та «Российской самолетостроительной корпорацией «МиГ», яка входить до складу «Объединённая авиастроительная корпорация», 100% акцій якої належить Російській Федерації, повідомляє ДК «Укроборонпром».

У позові російської компанії до українського оборонного підприємства повністю відмовлено. Відповідне рішення було прийнято судом 27 червня.

Нагадаємо, що російське підприємство намагалось відсудити у «Красилівського агрегатного заводу» 5 млн рублів. До того ж, суд першої інстанції – Господарський суд Хмельницької області, у квітні цього року підтримав країну-агресора. Але завдяки тому, що Концерн оскаржив це рішення, інтереси українського оборонного підприємства вдалось повністю захистити.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 2

  1. Треба назвати прізвища наших хмельницьких суддів.

  2. Смаровоз, Виноградова, Гладюк повинні бути притягнуті до відповідальності за неправомірне рішення.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.