Справа Майдану: колишнього керівника СБУ судитимуть у Хмельницькому

До Хмельницького міськрайонного суду 24 червня скеровано обвинувальний акт щодо колишнього начальника Управління СБУ у Хмельницькій області Віктора Крайтора. Мова йде про події, що мали місце 19 лютого 2014 року під стінами обласного управління СБУ, повідомляє прес-служба Державного бюро розслідувань.

Досудовим розслідуванням встановлено, що під час Революції гідності колишній начальник Управління СБУ у Хмельницькій області з метою перешкоджання учасникам мітингу, вийшов за межі наданих йому прав і повноважень. Зокрема, він віддав підлеглому незаконний наказ на застосування вогнепальної зброї при значному скупченні людей, не маючи на це підстав. Внаслідок таких незаконних дій одна людина загинула, інші потерпілі отримали тілесні ушкодження різної тяжкості.

Незаконні дії колишнього правоохоронця кваліфіковано як:

– перевищення влади або службових повноважень працівником правоохоронного органу (ч. 2 ст.  365 Кримінального кодексу України);

–  необережне тяжке або середньої тяжкості тілесне ушкодження (ст. 128 Кримінального кодексу України);

– вбивство через необережність (ч. 1 ст. 119 Кримінального кодексу України).

Нагадаємо, що кримінальне провадження рішенням прокурора передано за підслідністю до Державного бюро розслідувань 28 листопада 2018 року. Процесуальне керівництво здійснюють прокурори Головної військової прокуратури.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 13

 1. Молодец полковник! До конца был верен Присяге и исполнял требования Уставов. Его должны оправдать.

 2. Мало кастрюлеголовых забили на ступеньках. Слава Крайтору!

 3. Оо, ще 1 мусор піде на нари. Шкода що не в петлю,хоча якщо звернути увагу на те що усі мусора сцикуни без зброї,то можливо воно і повіситься

  • Его отпустят и он как настоящий воин будет отлавливать бандерлогов по одному и мочить.

   • Та ні, воно закінчить як чечетов, а вся вата закінчить як одеський шашлик

    • Бандерівці самі засралися сміттям у Львові. Про що ти говориш бвндерівцю галичанський чи ти у нас твердолобик тупорилий без мозгів ?

     • А причому тут Львів? Яке відношення має Львів до того що у нас судять мусора? Дай вгадаю, ти або в дикреті або працюєш, ну вкращому випадку за 8000 в місяць? А знаєш чому у тебе така зп, тому що IQ не дозволяє мати більше. Хочеш в срашку, то їдь, там впринципі така ж зп. Але не треба всю Україну туди тягнути до срускогомира

 4. 19 февраля 2014-го в центре Хмельницкого по приказу полковника СБУ Крайтора офицер “Альфы” Тарадай открыл огонь по демонстрантам

  Крайтору спокойно дали уволиться из СБУ, организатор убийства на свободе, в СБУ при Януковиче он украл много денег, занимаясь вымогательством и рэкетом, служил в экономическом департаменте СБУ, затем возглавил областное управление. Сейчас ездит на “Порше”, богатый человек, на жизнь ему хватает. Он тогда даже не вышел к людям, он не пытался остановить стрельбу, он дал команду.

  А убийца Тарадай даже не думает никуда прятаться и уезжать в Россию – он все эти годы на службе в “Альфе”, получает зарплату от государства, все льготы. Хотя ни в каких боях на Донбассе не участвовал, в 14-м году в бой не пошел. У него только бабушка на “боевом счету”.

  Того эсбэубушника, кто застрелил Пагора, вообще не удалось установить, “свои” ” не сдали”. Дело в том, что оружие и пули, как сообщили “Цензор.НЕТ” в управлении спецрасследований ГПУ, из дела о гибели Героев Небесной сотни исчезли!

  Память погибших в Хмельницком Людмилы Шеремет и Дмитрия Пагора отравляет факт, что их убийцы остаются безнаказанными. Тарадай, очевидно, – удобный пример для воспитания сотрудников. Если подойдет демонстрация и будет приказ – стреляйте, мы вас отмажем. И вот это самое горькое, что можно сказать спустя 5 лет…

  Юрий Бутусов, “Цензор.НЕТ”

 5. Вбивцю на нари!
  Чому судять лише його? Де ховається Тарадай?

 6. А ДІЙСНО ЖАЛЬ ЩО У СИМЧИШИНА І СКОРОБОГАТОГО НЕ ВЛУЧИЛИ. БУЛО Б ДОБРО ЯК БИ ТИХ ДВА УБЛЮДКИ ОТРИМАЛИ ПО ЗАСЛУГАХ. ПРИЙДЕ ЧАС, ДІТИ ТА ВНУКИ СКОРОБОГАТОГО І СИМЧИШИНА РОЗПЛАТЯТЬСЯ ЗА ВЧИНКИ СВОЇХ БАТЬКІВ.

  • Скоріш за все твої діти будуть розплачуватись через те що їхня мати, вибрала своїм дітям маргінальне майбутнє як срускиймир. А можливо не будуть розплачуватись, а просто їх якись мусор завалить, і мусору також нічого не буде.

  • Молодець, Ольго… Смерть бандерівським окупантам.!

 7. Молодець, Ольго… Смерть бандерівським окупантам.!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.