“Не дороги Гройсмана”: стало відомо, що заважає відновити зруйновану дотла дорогу між Ізяславом та Антонінами

Начальник Служби автомобільних доріг у Хмельницькій області Петро Гнидюк і депутат обласної ради Петро Павлюк не зрозуміли один одного під час запитання про ремонт відрізка дороги між Ізяславом та Антонінами на черговій сесії 21 червня.

Обранець впіймав на словах дорожників, котрі на початку весни запевнили, що до 1 червня відремонтують дорогу від Сахновецького перехресття у бік села Влашанівка Ізяславського району. Однак до цього часу нічого не зробили.

Посадовець Гнидюк, служба якого є замовником, зауважив, що це була обіцянка директора обласного автодору Анатолія Дячука, підприємство якого виграло тендер і виконує ремонтні роботи.

“Роботи тривають протягом червня… Наразі зробили близько 400 м кювету”, – зазначив дорожник.

“Справа втім, що там нічого не ремонтують. На наступній сесії сільської ради громада знову питатиме мене, як свого представника, коли цю дорогу нарешті відновлять”, – сказав депутат.

Фото з архіву НГП

Керівник облавтодору вніс ясність у цю плутанину. Значні корективи у ремонтні роботи внесла негода з дощами у травні. Більше того, є кілька проблем, що заважають своєчасно відновити дорогу у Влашанівці: місцевий водопровід, який прокладений вздовж автошляху, не дозволяє прокопати кювети глибиною 1 м, оскільки взимку село ризикує залишитися без води; з іншого боку дороги – йде кабель спецзв’язку до Хмельницької АЕС.

Крім цього, окремі місцеві мешканці виступають проти того, щоб систему водовідведення дорожники провели через їхню приватну територію.

Як писав НГП, ще у 2018 році водії рейсових автобусів скаржилися на катастрофічний стан доріг Ізяславського і Красилівського районів. Починаючи з села Влашанівка, транспортні засоби знижують щвидкість до 15-10 км/год через велику кількість ям. Більш менш наявність дороги є на під’їзді до тамтешньої сільської ради.

Ще гірший стан дорожнього покриття у селі Велика Салиха Красилівського району. Тут, за словами місцевих мешканців, дорога не робилася з часів міністра Георгія Кирпи.

Щоденно цими автошляхами їдуть автобуси Рівне-Хмельницький, Нетішин-Хмельницький та пасажирський транспорт, який сполучає райони, які сусідствують із Красиловом та Ізяславом.

Нагадаємо, що 20 квітня 2018 року прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що не має стосунку до поганих доріг в Україні і сказав, де можна знайти хороші дороги, збудовані під його керівництвом.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.