“Не дороги Гройсмана”: на Хмельниччині роками не латаються автошляхи, де їздять міжобласні автобуси

У Хмельницькій області досі залишаються дороги загального користування у жахливому стані експлуатації. Цьому підтвердження дорога, яка сполучає Ізяслав із Антонінами Красилівського району.

Влашанівка

 

Починаючи з села Влашанівка Ізяславського району, транспортні засоби знижують щвидкість до 15-10 км/год через велику кількість ям. Більш менш наявність дороги є на під’їзді до тамтешньої сільської ради.

Ще гірший стан дорожнього покриття у селі Велика Салиха Красилівського району. Тут, за словами місцевих мешканців, дорога не робилася з часів міністра Георгія Кирпи.

При цьому, щоденно цими автошляхами їдуть автобуси Рівне-Хмельницький, Нетішин-Хмельницький та пасажирський транспорт, який сполучає райони, які сусідствують із Красиловом та Ізяславом.

Нагадаємо, що 20 квітня Прем’єр-міністр Володимир Гройсман заявив, що не має стосунку до поганих доріг в Україні і сказав, де можна знайти хороші дороги, збудовані під його керівництвом.

За даними урядового сайту, у 2018 році на ремонт доріг виділено 44 млрд гривень. На початку січня Укравтодор опублікував програму ремонту доріг на 2018 рік, затверджену в рамках п’ятирічної держпрограми розвитку автомобільних доріг. Згідно з програмою, на заході України ремонти проводитимуть на ділянках таких доріг: Н-22 Рівне – Луцьк – Устилуг, М-21 Житомир – Вінниця, Н-10 Івано-Франківськ – Стрий, Н-03 Житомир – Хмельницький – Чернівці.

За кошти МФО почнеться реконструкція Північного обходу Житомира, реконструкція Gо Highway в Хмельницькій області і продовжиться реконструкція М-03 на ділянці Лубни – Полтава.

Крім цього, з 1 січня в рамках децентралізації доріг 123,1 тисячі км доріг місцевого значення передані у відповідальність місцевої влади. У Хмельницькій області створили Службу місцевих автодоріг, яка відповідає за 5087,8 км автошляхів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. Крали,крадуть,будуть красти! Поки живі су*и

  2. Правительство – это не тот орган, где, как говорят, можно только языком. Да, да, это не тот орган, который готов к любви.

  3. Армяне дуже заняті ще!

  4. Проживаю у м.Городок,Хмельницькоі області.У нас в містечку взагалі заасфальтовані тільки центральні дороги,чим далі від центру,тим гірший стан.Біля мого будинку нема взагалі асфальту,просто один раз у кільканадцять років сиплять вапняковий щебінь,при чому вулиця має нахил до річки близько 35 градусів,після кількох гарних дощів усе змиває в річку.Попри це, коли проводяться “роботи на дорозі” усе фільмують на місцеве телебачення (можливо для звіту).У мене є питання до влади,коли ж у нас постелять нормальну дорогу,після якоі непотрібно стирати пил із взуття,щоб після дощів вона не змивалась у річку,щоб діти могли нормально іздити на велосипедах(і при цьому не ламати собі ноги) ???? Мабуть , менше треба красти і викладатись на своіх займаних керуючих посадах відповідно до своіх захмарних зарплат!Кожен має виконувати свою роботу так,як треба,а не кивати “папєрєдніків”,тоді ми-украінці будем ЖИТИ! Європа починається з відношення влади до простих людей!!!

    • Телебачення показує, який Герега – молодець. Дякую скажіть міському голові

  5. Так це кругом так, я із Теофіпольського району, село Лисогірка, там проходить дорога що з’єднує Теофіпольський і Ланівецький райони. Ями вже такі що трактором проїхати, то приїжджають автомобілі біля самого шкільного забора Кожен день їздить автобус із Хмельницького до Тернополя.

  6. А чому ніхто не пише про великовагові транспортні засобі, які ці автодороги зруйнували вщент ???? Зверніть увагу, де таких великовагових ТЗ немає, там автодороги знаходяться в нормальному стані. Давайте контролювати їх рух…

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.