Партія “За конкретні справи” підтримала Герегу і Лозового на парламентських виборах

Політична партія “За конкретні справи” підтримала на позачергових парламентських виборах нинішнього нардепа Олександра Герегу і голову Хмельницької ОДА Вадима Лозового.

Це відбулося 9 червня на позачерговому з’їзді партії

Обоє кандидатів ітимуть в мажоритарних округах. Зокрема, пан Герега в 192 окрузі. У 2012 році на виборах до ВР він переміг у цьому окрузі з результатом 58,04%, у 2014 році – 73,86%.

Фото Віталія Тараненка

Вадим Лозовий балотуватиметься у 189 окрузі. На позачергових виборах до парламенту у 2014 році тут перемогу здобув Андрій Шинькович, який до цього працював заступником голови ТОВ “Епіцентр К”.

Крім цього, делегати з’їзду затвердили резолюцію, в якій прописали, що орієнтуються на євроінтеграційний курс та підтримують реформу децентралізації як головний чинник народовладдя.

На цю тему також читайте “Герегівець” проти самовисуванця: в одному окрузі зійдуться Лозовий і Шинькович

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Издали все люди не плохие…

  2. Оборотни без погон.

  3. Лозовий зотів на 191, але проти Бондара слабо.

  4. Напрацював в ода тепер в округ біжить допомагати,бери під паху павлишкину, самолючку, ткачука і вперед з популізмом

  5. Люди переставайте голосувати за старих підарасів!!! 28 років одні і тіж морди, а кричать, що путін у всьому винуватий. Будьте обачливі не дайте держимордам знов пройти до парламенту. Нас вже зовім мало осталось. Ще пять років такої політики і тут залишаться тільки ті хто не зможе виїхати.

    • 100% підтримую і закликаю всіх здраво мислячих хмельничан, які в основному заселяють наш край, підтримати вище наведену пропозицію: за бідарасів не голосувати. А осіб з хворуватим розсудком тут зовсім небагато

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.