Суд відклав справу депутата Харкавого на початок вересня

Хмельницький міськрайонний суд відклав розгляд справи депутата Хмельницької облради від партії “За конкретні справи” Миколи Харкавого на 10 вересня.

Про таке рішення стало відомо під час нинішнього засідання.

На початку засідання головуюча суддя Світлана Данькова озвучила три клопотання про відкладення слухання справи. Зокрема, представник потерпілої, адвокат Купчик повідомив, що перебуває закордоном у відпустці (до 28 травня). Потерпіла у справі Олена Козлова письмово наполягла, щоб без адвоката не проводити засідання. Прокурор САП Щур, який не прибув, також наголосив, що без потерпілої сторони не варто продовжувати розгляд.

Водночас захисник обвинуваченого депутата Олександр Плахотнюк вважає, що суд міг продовжити розгляд справи, якби прибув прокурор. Натомість неявка потерпілих не є однозначною підставою для відкладення.

Сам обвинувачений Микола Харкавий зауважив, що у досудовому розслідуванні була задіяна група прокурорів у складі 8 осіб.

Окремо на нинішньому засіданні планувалося заслухати обвинувальний акт щодо депутата Харкавого, обвинуваченого за ч.2 ст.15 ч.4 ст.190, ч.4 ст.27 ч.2 ст.15 ч.4 ст. 369 КК України.

Як писав НГП, раніше прокурор САП заявив про допит близько десяти депутатів Хмельницької облради, а також голови Хмельницької облради Михайла Загородного і першого заступника голови облради Неоніли Андрійчук.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 27

 1. Вроде и шоколад слили, а хорька никак посадить не могут. Позорище!

  • Не діли людей, Абраме, бо тобі поблажок не буде! Думай-те! перш, ніж копати яму комусь, бо сам в неї попадеш. Просто Володя.

   • Красава!??

    • НАШ ХАРКАВИЙ – КРАСАВА!??????ВПЕРЕД ДО ПЕРЕМОГИ, МИ У ВАС ВІРИМО!✌?✌?✌?

   • Я так і знала, й надалі вірю, що новообраний Президент не буде панькатися з чорноротими неробами! І при новій владі Козлова теж понесе відповідальність за всі свої афери! Бачить Бог, побачать й служби!

    • Краще й не скажеш!Гнати в шию чорноротого неробу Абрама разом з аферисткою Козловою!

  • Сливай воду, туши свет, Абрам, мы таких, как ты, не терпим!

   • І я таких не терплю!!!Я вам скажу шо це такий Абрам як я балерина! Це якась гнида местна ходяча. Ото правду казав Петлюра, шо не такі страшні московські воші, як українські гниди! Воно не те шо страшне, воно непотрібне ніде, гнати в шию таких самозванців і бродяг Абрамів!

 2. Не пройшло й трьох років, як нарешті з «достовірних і фахових джерел» (НГП) стало таки відомо, в чому ж намагаються звинуватити Харкавого?! Виявляється: «на нинішньому засіданні планувалося заслухати обвинувальний акт щодо депутата Харкавого, обвинуваченого в НАДАННІ неправомірної вигоди»! (цитата з передостаннього абзацу – ключовий момент). От воно що! Далі буде ще більше цікавого, адже пишуть, що «раніше прокурор САП заявив про допит близько 10 депутатів облради», їх теж будуть запитувати, мабуть – чи надавали?) Чи надавали Козловій?

  • )))Це точно! Журналістському безглуздю подекуди немає меж.

  • Тут же все ясно, як білий день, що ж тут не ясно? Вже й прокурор з тією чумою Козловою тікають від суду! Чого тікати, от чого тікати? Видно, є чого! А суд просто не має що слухати! Побачите, Харкавого оправдають! Прийшов собі спокійно, веде себе спокійно і впевнено, справжній мужик. Толковий чоловік, молодий, розумний! Чекаю його перемоги!

  • Журналисты уже подкорректировали текст. Правильно, следите за своим языком и пером, это ваша честь! Свобода слова не даёт вам права распространять клевету и посягать на честь и репутацию человека!

   • Більше того – потрібно посилювати відповідальність за поширення недостовірної інформації, за наклеп, за посягання на честь, гідність та ділову репутацію. Цікаво – а вони скрізь збираються виправляти і видаляти те, що було написане ними? Сьогоднішній жест можна вважати початком процесу виправлень?

  • Багатенько їм прийдеться виправляти! Хай візьмуть до себе Козлову на пів ставки, щоб помагала швидше виправляти, а то вона поки що на громадських засадах в НГП. Таке життя в жінки склалось – скрізь на громадських засадах: в поліції, в НГП, всюди по трошки і пока нема приходу – ніякого. Приходиться освоювати бюджетні кошти!

   • Присвоювати бюджетні кошти виходить в Козлової Олени Володимирівни на 12 балів, в цьому вона відмінниця!

 3. Мені пофіг той Харкавий, але! Все має відбуватися лише в рамках закону, якщо прокурори не здатні довести його вину, то суд має зняти не доведені звинувачення, а новозліплені прокурори піти геть як найдалі від цієї роботи. Дай Боже нашим суддям розуму приймати рішення посилаючись не на громадську чи суспільну думку, а лише у рамках закону.

  • Правду кажете! Лише в рамках закону, і спираючись не на заангажовані якісь статті журналістів, в тому числі! Пригадую, що таку сенсацію ліпили з цією справою і з Козловою, але саме вона виявилась з липкими руками і нечистою душею! Чого тільки варті ті мітинги з використанням дітей. Хіба хтось цього не зрозумів? Я впевнений, що там якраз по ній є що копати і копати!

  • А мені не пофіг! Вони обоє мої земляки, тому й мені не пофіг! І знаєте яка позиція вважається найбільш лицемірною? Не та, де хтось відверто проти когось, а та, де і вашим, і нашим! Тут все конкретно, людині були створені проблеми, великі проблеми, було налито багато бруду на нього скрізь і вона не зупинилась, а продовжила те, що й не починалось, всі це бачили, і вже побачили, що він нічого не отримував в неї, справи немає як такої, вже й прокурора десь немає, і її немає! А Харкавий є, такий як і був, і видно, що правда на його стороні! Тому нехай своє слово скаже суд і закон. А вона нехай відповість по закону, по всіх законах!

 4. У шоколадного были порохоботы, а у Харкавого харькососы. Быстро вы сосать учитесь у новых хозяев.

  • Абрам, воду за собой слить и потом свет потушить тебе было сказано, в четкой очередности! Потушил свет и хлебнул из унитаза? Кто те доктор то теперь? Учись слушать, сынок, с первого раза. Да, и вынь соску изо рта, в конце концов. Суши вёсла!

  • ???)))))))))))))

 5. Абрамавичюс тоже від абрама, тому бажано не принижувати розумну людину.

  • Коли будете писати лист Айварасу Абромавичусу, щоб познайомитись, не забудьте перевірити коректність при написанні його прізвища, а також синтаксис і пунктуацію самого звернення бажано ретельно вивірити, щоб не допустити його особистого приниження як розумної людини, у зв’язку з вищевказаними порівняннями, щоб не образився на Вас, тому що може!)

   • Аха-ха-ха))) Зачёт!??Провал с понтом произошёл, лингвистический провал! Писать, как и все другое делать, желательно корректно)), тем более под именем Абрам и Абрамка! Сами вызвались.)))

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.