Справа Харкавого: суд планує допитати Загородного і десяток депутатів Хмельницької облради

Сьогодні Хмельницький міськрайонний суд заводольнив клопотання прокурора САП і сторони обвинувачення про допит свідків у справі депутата Хмельницької облради від партії “За конкретні справи” Миколи Харкавого, який обвинувачується у шахрайстві і отриманні неправомірної вигоди (ч.2 ст.15 ч.4 ст.190, ч.4 ст.27 ч.2 ст.15 ч.4 ст. 369 КК України).

Депутат Микола Харкавий

До прокурорського переліку потрапили свідки: голова Хмельницької облради Михайло Загородний, перший заступник голови Хмельницької облради Неоніла Андрійчук, депутат від фракції “За конкретні справи” Віталій Олуйко, депутат від фракції “Об’єдання “Самопоміч” Інна Ящук, керівник депфракції “Об’єдання “Самопоміч” Олександр Драган, керівник фракції ВО “Свобода” Анатолій Панчук, депутат від фракції ВО “Свобода” Ігор Нікулішин, депутат від фракції БПП Олександр Миклуш, депутат від фракції “Радикальна партія” Олексій Левицький, керівник фракції “Радикальна партія” і заступник керівника виконавчого апарату Хмельницької обласної ради Тетяна Зеленко, депутат від фракції “За конкретні справи” і голова Ярмолинецької райдержадміністрації Андрій Шутяк, депутат від фракції ВО “Батьківщина” Оксана Берегова, депутат від фракції Аграрної партії Тетяна Василик, голова постійної комісії з питань бюджету і депутат від БПП Іван Гладуняк, голова постійної комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, інвестиційної політики, природокористування та екології і депутат від БПП Артур Фрідман, помічник-консультант народного депутата Мельника Олег Магдін, заступник начальника управління, начальник відділу госпрозрахункових підприємств управління з питань спільної власності територіальних громад та економічного розвитку виконавчого апарату Хмельницької обласної ради Віталій Шишко, директор департаменту освіти і науки Хмельницької ОДА Олег Фасоля.

Захисник обвинуваченого Харкавого Олександр Плахотнюк заявив клопотання про допит майже 30 свідків, серед яких депутати Кам’янець-Подільської міськради від партії “За конкретні справи” Андрій Конюшенко і Володимир Костинюк, голова Хмельницької облради Михайло Загородний, голова постійної комісії з питань бюджету і депутат від БПП Іван Гладуняк, голова постійної комісії з питань будівництва, житлово-комунального господарства, інвестиційної політики, природокористування та екології і депутат від БПП Артур Фрідман, директор Кам’янець-Подільської спеціалізованої школи-інтернату І-ІІІ ступенів «Славутинка» і потерпіла по справі Олена Козлова.

Крім цього, головуюча у справі прийняла до розгяду цивільний позов потрепілої Козлової, яка просить стягнути з депутата Харкавого 69,9 тис. грн матеріальної та моральної компенсації.

Наступний розгляд справи призначено на 28 травня.

Нагадаємо, що у середині червня 2017 року співробітники департаменту захисту економіки, територіального підрозділу в Хмельницькій області Нацполіції та Національного антикорупційного бюро України затримали Миколу Харкавого на 50 тис. дол, які отримав від директора комунального закладу освіти «Славутинка» Олени Козлової. Кошти були вилучені в одному з номерів готелю дружини обранця.

Тоді кримінальне провадження було відкрито за ч. 4 ст. 368 Кримінального кодексу України (“Прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою”). Однак в обвинувальному акті цієї статті немає.

Наразі обранця обвинуваючуть за ч.2 ст.15 ч.4 ст.190, ч.4 ст.27 ч.2 ст.15 ч.4 ст. 369 КК України (“Шахрайство” і “Пропозиція, обіцянка або надання неправомірної вигоди службовій особі”).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.