Справу екс-голови РДА Солодкого передали до Ізяславського райсуду

Хмельницький апеляційний суд передав на розгляд до Ізяславського районного суду обвинувальний акт щодо екс-голови Полонської райдержадміністрації Віктора Солодкого, якому інкримінують порушення закону за ч.4 ст.368 КК України (“Неправомірна вигода в особливо великому розмірі”).

Про це свідчить ухвала суду від 22 травня.

До апеляційного суду звернувся голова Шепетівського міськрайонного суду з проханням передати справу Солодкого іншому суду через неможливість сформувати нову колегію. При цьому у штаті є 8 служителів Феміди: двоє суддів Босюк В.А. та Березюк О.Г. можуть брати участь; суддя Мазур Н.В. – відпустці; у суддів Козачук С.В., Огородніка І.В., Стаднічук Н.Л., Цідик А.Ю. закінчились повноваження. Суддя Березюк Н.П. заявила самовідвід під час слухання справи екс-посадовця.

Апеляція визнала, що вказані обставини унеможливлюють проведення розгляду цього провадження у Шепетівському міськрайонному суді. Тому обвинувальний акт слід передати на розгляд до Ізяславського районного суду, у якому є необхідна кількість суддів для утворення складу суду та який є територіально найближчим.

Раніше Полонський райсуд також не зміг сформувати нової колегії суддів, оскільки у тамтешньому суді працює лише троє служителів Феміди.

Як писав НГП, 21 серпня 2018 року співробітники Генеральної прокуратури України спільно зі співробітниками відділу по боротьбі з корупцією та організованою злочинністю Управління Служби безпеки України у Хмельницькій області та працівниками Національної поліції України викрили в одержанні неправомірної вигоди голову Полонської районної державної адміністрації Віктора Солодкого.

Посадовець вимагав від представника одного з фермерських господарств грошові кошти у розмірі 32 тис. 900 доларів за винесення розпорядження про затвердження технічної документації земельних ділянок загальною площею 94 га для ведення сільського господарства терміном на 10 років.

Голову РДА затримано під час одержання чергової частини неправомірної вигоди в сумі 15700 доларів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. ЗАПИТАННЯ: якщо Шепетівський та Полонський суди не діючі, то нащо утримувати їх, пожирачів державного бюджету з їхніми позахмарними зарплатами? Де гарантія, що так не станеться й з ізяславськими їхніми колегами? Якщо загнивається рука чи нога, іх відрізають. У даному випадку покищо невиліковно гниють Полонський та Шепетівський суди.

  2. Шепетівські та Полонські судді вважають себе занадто хитромудрими, які розіграли сценки про неможливість організувати судове засідання. У такому випадку треба відрубувати не прогнилі руки чи ноги, а, напевне, голови, щоб не розповсюджувалась інфекція зловредного захворювання їхніх мозгів.

  3. Після цього справу направлять у Старокостянтинів, а потім – в Стару Синяву.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.