Нардеп Шинькович виступив за збереження “мажоритарки”

Народний депутат від БПП (189 виборчий округ) Андрій Шинькович заявив, що підтримує збереження діючої виборчої системи (з можливістю обрання кандидатів у депутати в одномандатних виборчих округах).

Таку думку він висловив в інтерв’ю каналу “Раду” після нинішнього провалу президентських законопроектів.

“Моя думка – однозначно має бути “мажоритарка”. Адже нинішній склад Верховної Ради – це, по суті, прообраз двопалатного парламенту. Тому що присутні представники від людей і ми, мажоритарники, підзвітні цим людям. Зокрема, я систематично проводжу з ними зустрічі в окрузі і мені відомо, що їх найбільше турбує”, – пояснив політик.

“Обов’язково піду на дострокові вибори на “мажоритаку” з метою підтвердити той мандат довіри, який мені дали виборці”, – додав він.

За словами Шиньковича, варто ухвалити такий законопроект, щоб у передвиборний період нардепи працювали у парламенті над розглядом законопроектів.

“Той, хто працював, за того люди проголосують. А той, хто не працював – немає чого бігати два місяці перед голосуванням. Я внесу такий законопроект, щоб діючі нардепи не проводили агітації в округах”, – переконаний Шинькович.

Разом з тим, обранець визнав: якби парламент формувався за закритими партійними списками, тоді він відмовився б від балотування.

Крім цього, ближче до вечора Президент Володимир Зеленський у “Фейсбуці” відреагував на провал своїх законопроектів у ВР 22 травня.

“Старі політики обрали стару систему, бо лише вона дає їм шанс подовжити політичне життя.
Вони розраховують за гроші та гречку знову пролізти до Верховної Ради. Але я переконаний, що вони помиляються”, – вважає глава держави.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 8

  1. Підеш, якщо Герега гроші дасть.

  2. Лицемір. Перевертень. Накол.

  3. Тому, що Герега і його “Конкретні справи” непрохідні за пропорційною системою. А от “засіяти” округи лавочками, подачками і трошки приправити адмінресурсом – саме те. І тому всім подібним до герегів-лабазюків дуже вигідно, щоб люди були бідними. Тоді вони приходять до них, позолотять руку і стають електорато-залежними. Ну не потрібен виборцю мажоритарник. Місцева влада має рішати питання.

  4. Кнопкодав №1.

  5. Керував штабом БПП, а в останій тиждень за Зеленського агітував. Показав радість від розпуску ВРУ, а сам за мажоритарку тримається. Кнопкодавив, банях в по селах, блюзнірством займався з усіма…
    Ганьба

  6. Х@ю темний, то Ширінькович. Хай відповість за підтримку скасування законопроекту щодо незаконного збагачення !

  7. Гнать падлу сраной метлой!

  8. НЕПЕРЕВЕРШЕНОМУ КНОПКОДАВУ ДОРОГУ У РАДУ ЗАКРИТИ.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.