Стало відомо, як голосували нардепи від Хмельниччини за законопроекти Зеленського

Сьогодні Верховна Рада не внесла до порядку денного два законопроекти, які запропонував Президент України Володимир Зеленський.

Так, за внесення до порядку денного сесії законопроекту президента про зміну виборчої системи, яка передбачає запровадження пропорційної виборчої системи і зниження прохідного бар’єру до 3% проголосували лише 92 нардепи.

Від Хмельницької області двоє нардепів Олександр Ксенжук (“Народний фронт”) і Сергій Лабазюк (“Воля народу”) натиснули кнопку “проти”; ще двоє Андрій Шинькович (БПП) і позафракційний Олександр Герега “утрималися”; не голосував Віктор Бондар (“Відродження”). Решта Роман Мацола, Сергій Мельник і Володимир Мельниченко (всі – БПП) були відсутні під час голосування.

За інший законопроект щодо публічних закупівель під час виборчого процесу проголосували лише 127 нардепів. Від Хмельниччини “за” голосував Сергій Лабазюк, “утрималися” Олександр Ксенжук, Андрій Шинькович, Олександр Герега; не голосував Віктор Бондар. Ще троє мажоритарників Роман Мацола, Сергій Мельник і Володимир Мельниченко були відсутні на момент голосування.

Після цього спікер Ради Андрій Парубій заявив, що він змушений закрити засідання парламенту, оскільки всі питання вичерпані.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. цікаво

 2. Гнать всю эту свору надо!

 3. Я не можу зрозуміти позицій депутатів, які під час голосування в раді утримуються. За моїм судженням – це наслідки їх розумового виснаження, що кожному з них не дає змоги визначити чи гаряче йому від пропоновано документу, чи морозить. Це хвороба, при тому – інфекційно небезпечна.
  Хвороба тих, що не ходять на засідання сесій, або, будучи там присутніми, не голосують. Це ги-гидебіли. Їм “до одного місця” чи про добре, чи зле ведеться мова на тих засіданнях.
  “Кнопкодави” – це явні злочинці, які сприяють узаконенню тих чи інших рішень сесій, без протиправних дій яких вони не пройли б.
  Як свідчить вище написане, в таких отарах числяться і депутати від Хмельниччини. Чи ж маємо право посилати в парламент невиліковно хворих і в наступні роки?

 4. Підарасти.

 5. Почати розслідувати їхні справи і тоді хай голосують.

 6. Це їх обличчя, тому вони обома руками тримаються за свої крісла. І ні на які зміни вони не підуть. А Шинкович, Герега, Лабазюк просто покидькт.

 7. Бондар гі..но продажне. 4 роки просидів у зраді та хоче знову пролізти за майданчики та вікна в ВР. Хмельничани не допустимо всю цю гид..ту до парламенту. Бойкот цим мажоритарникам!

  • Впевнений, що ця гидота й надалі пролізе у Раду. Адже загнилі партії, як і раніше, будуть трамбувати її туди таємними списками. Якби всі виборці усвідомили це свою роль у вирішенні цього питання, то саме за такі смердотні партії, як “Народний фронт”, “Воля народу”, “Відродження”, “БПП” та христопродавці мажоритарники /самовикидиші/ голосували б лише вони зі своїми жоролизами. А таких не набралося б навіть півпроцента. На превеликий жаль, покищо сподіватись на це марно.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.