Хмельничанин Стефанчук розповів, скільки років знає Зеленського і як потрапив у його команду

Представник Президента України у Верховній Раді України та ідеолог партії «Слуга народу» Руслан Стефанчук розповів про те, скільки років знає Зеленського і як потрапив у його команду.

Про це він зазначив в інтерв’ю виданню “Лівий берег”.

“Це був 1996 рік. Усе було банально: я грав за команду Хмельницького у КВК, Володимир – за свою комнаду в українській лізі. Навіть одного разу я у фіналі його виграв. З 2002 року я пішов з КВК у науку, Володимир – шляхом шоу-бізнесу. У березні 2018 року один з членів команди Зеленського вийшов на зв’язок зі мною і запросив на зустріч з Володимиром. Він тоді сказав, що хоче зрозуміти, чому в України не виходить. Ми почали говорити і у нас вийшли такі політичні клуби. Я думаю, це була підготовка перед ухваленням фінального рішення. Згодом Володимир запропонував мені опікуватися питаннями ідеології”, – повідомив Стефанчук.

Він пояснив, що в ідеології партії «Слуга народу» лежить ідеологія лібертаріанства. Це – ліберальна модель економіки, ліберальна модель відносин з відповідними національними особливостями.

Як писав НГП, ввечері 21 травня Президент Володимир Зеленський призначив Руслана Стефанчука представником президента у Верховній Раді України. До великої політики він займався виключно науковою діяльністю: працював у Хмельницькому університеті управління та права викладачем, завідувачем кафедри, доцентом, професором, проректором з наукової роботи. З 2014 до 2016 року працював проректором з наукової роботи Національної академії прокуратури України.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. ТОстий свинус розказує коли Зельцман захотівпомститися за приватизацію Приматбанку

  2. Руслан молодец вперед на благо Украины.

  3. він грав за квк команду? може ще створив її? а як же дядя жора? хтось прибріхує.

  4. Головне щоб з Хмельницького не зробили КВК

  5. То через нього можна хмельничанам порєшать?

  6. Тре трохи схуднути, бо вигляд як у сільського попа. Взагалі чоловічок розумний.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.