Колишній проректор хмельницького вишу став представником Зеленського у Верховній Раді

Екс-перший проректор комунального закладу обласної ради “Хмельницький університет управління та права”, доктор юридичних наук та ідеолог партії «Слуга народу» Руслан Стефанчук призначений представником Президента України у Верховній Раді України.

Фото з “Фейсбуку”

Про це сказано в Указі глави держави від 21 травня.

 

Довідково. Доктор юридичних наук, проректор з наукової роботи вищої школи адвокатури Національної асоціації адвокатів України Руслан Стефанчук до політики займався виключно науковою діяльністю: працював у Хмельницькому університеті управління та права викладачем, завідувачем кафедри, доцентом, професором, проректором з наукової роботи. З 2014 до 2016 року працював проректором з наукової роботи Національної академії прокуратури України.

У коментарі “Громадському” Стефанчук розповідав, що познайомився із Зеленським ще в студентські роки, коли обоє грали в КВН.

“Буквально рік тому ми з ним зідзвонилися. Він сказав: я слідкую за твоїми досягненнями, мені потрібна твоя допомога. Я хочу, щоб ти мені допоміг фахово зрозуміти, як розбудовувати країну. Ми зустрілися і все обговорили”, – говорив Cтефанчук.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Руслан Стефанчук – це чудово. Питання чи зможе він працювати і як довго?!

  2. Це шо за чудовіще?

  3. Ще та штучка!
    “Весело зажевемо “

  4. 1-й випуск інституту Олуйка..вчився так собі…на контракті…батьки платили за навчання та й він не дуже напрягався?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.