Не підвіз ветерана АТО – після скандалу звільнився водій маршрутки зі Старокостянтинова

Водій автобусу Старокостянтинів-Кам’янець-Подільський, який 3 травня відмовив у пільговому проїзді ветерану АТО та інваліду Олександру Дарморосу, написав заяву на звільнення за власним бажанням.

Про це у “Фейсбуці” повідомила дружина солдата Олеся Дарморос.

“Перевізники принесли свої вибачення, водій під тиском теж вибачався, але, на жаль, не зрозумів, що вчинив неправильно. Він написав заяву на звільнення за власним бажанням. Ми всі дуже сподіваємось що більше такого ні з ким не станеньться”, – зазначила вона.

Пані Дарморос також оприлюднила фотознімок із водієм та власницею маршруту, дружиною секретаря Старокостянтинівської міськради Інною Степанишиною і її чоловіком.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 4

 1. Що за клоунада. А якщо водiй правий? Власники злякались нацiоналюг з фашистськоi свободи? Жаль. А Цей буртик мая би сам сiсти давно уже за гости. Наволоч

 2. Де перевізники???? Агов НАБУ це Стаконовські чиноники-бариги, які самі не пускають атовців безкоштовно!

 3. На жаль ці падлюки, інакше їх не назвеш, настільки приростають до своїх рулів в маршрутках(не всі звичайно,більшість водіїв нормальні українці-козакиі), що забувають, що в салоні автобуса люди, а не скоти, і вже не той день за вікном..
  Як вони ,по хамські,свавільно себе ведуть:
  Забороняють займати вільні місця в маршрутці, пояснивши, що вони платні,не зупиняються на вимогу особи-пільговика на зупинці громадського транспорту,нецензурно висловлюються щодо таких «безкоштовних» пасажирів, яких, мовляв, їздить багато, і вони за посвідченнями не будуть їх перевозити,вимагають оплату за проїзд у пільговиків чорнобильців,учасників АТО,застосовують (водій, кондуктор) фізичну силу до особи-пільговика(чорнобильців,учасників АТО) з метою змусити останнього залишити салон машини,принижують честь та гідність не тільки чорнобильців,учасників АТО але інших хмельничан.

  Про це,що перевізники Кузьмін Петро Петрович, Проказюк Андрій Олександрович, Марценюк Віталій Михайлович, Мішин Олександр Володимирович та інші, нічого не знають, не вірю – ЗНАЮТЬ!!! Тоді питання,чому хамів водіїв із кожним місяцем не зменшується, а збільшується із арифметичною прогресією.
  Коли комерсанти – перевізники йшли на конкурси, вони декларували, що будуть працювати згідно законодавства України, тепер вигадали «свої закони». Отож, гнати з маршрутів сраною. мітлою цих комерсантів та відновлювати комунальний транспорт,
  Сьогодні ніякого обліку пасажирів немає, а в транспортній мафії і їхнім кураторам напевно вигідний вал не облікованої готівки. Можна безкарно красти, от і вигадують проблеми. Із якої суми вони платять налоги?
  Розумію, що багато пасажирів в маршрутках самі винуваті, що дають так себе обдурювати і напевно поведуться на такі «слізні прохання».
  Виконком який засідає у Міській Раді забив на проблеми чорнобильців,учасників бойових дій, інвалідів війни(по перевезенню) «своїм стратегічним здобутком»,який здобув сидячи на стільцях в мерії, поприроставши до них одним місцем – великий «БОЛТ»
  Що,перевізники не знали,що будуть возити пільговиків. Закон не нинішній,а не подобається чи не вигідний-міняй свою діяльність,а не обкрадай людей, не хами!!! Іди на майдан і вирішуй свої проблеми.
  Створюється враження,що це не маршрутки, а в більшості бочки із оселедцями, які обслуговують НАС з Вами шановні Хмельничани та гості Хмельницького!
  І ведуть себе це «ХАМЛО» нібито вони вже приватизували дороги,зупинки –скоро і повітрям будуть торгувати.
  НЕ ПОБАЖАЄМ цим ВИРОДКАМ(без пасажирів) ЩАСЛИВОЇ ДОРОГИ!

 4. “СЕЛЯВИ – КАК ГОВОРЯТ У НИХ”

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.