Водія автобусу, який відмовив у проїзду учаснику АТО, змусили стати на коліна

Депутат Хмельницької облради від ВО “Свобода” Віктор Бурлик показав фото, на якому водій автобусу, який відмовив у проїзду учаснику АТО, стоїть на колінах.

“Разом з побратимами провели виховну роботу з водієм, який вигнав з автобуса пораненого ветерана АТО. Змусили вибачитись перед героєм російсько-української війни”, – написав він у “Фейсбуці”.

Нагадаємо, що резонансна подія сталася 3 травня на автобусній станції №5 у Хмельницькому. Як повідомила волонтер Тетяна Юзепчук, водій автобуса Старокостянтинів-Кам’янець-Подільський образив і відмовив в проїзді інваліду війни 1 А групу, незрячому і на протезі (немає ноги) Олександру Дарморосу з Хмельницького.

Водночас, за даними джерел НГП, на вечір 3 травня до управління Укртрансбезпеки в області не надходило жодної скарги на дії шофера цього автобуса. Власником маршруту Старокостянтинів-Кам’янець-Подільський є дружина секретаря Старокостянтинівської міськради Інна Степанишина. Вона обслуговує цей маршрут близько десяти років.

Наразі управління Укртрансбезпеки в області вивчає обставини події і має намір звернутися до облдержадміністрації (яка виступає замовником перевезень) з проханням дати оцінку цій ситуації. Найжорсткіше покарання, яке загрожує приватному перевізнику, – розірвання договору на обслуговування вказаного маршруту.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 24

 1. Молодці козлів потрібно вчити

 2. Хлопці молодці!

 3. Мразоту треба ставити на коліна.Ви робите добру справу хлопці.

 4. Правильно Бурлик зробив,треба було дати ще в дурний черепок,щоб пам’ятав

 5. Треба було піти до каси і взяти квиток (тоді власнику автобусу з бюджету сплачуюь компенсацію і я впевнений, що той “АТОшника” це знав). Я завжди так роблю і мені завжди дають квиток (а приміськими автобусами я користуюсь досить часто, т.я. через мою інвалідність вже давно не можу водити автомобіль). Тобто однозначно з боку “АТОшника” це була провокація. Тобто, формально з боку водія порушень чинного законодавства не було, а от з боку “АТОшника” чи хто там ще принижував водія (погрожував йому, чинив насильство над ним) були суттєві порушення чинного законодавства Уккраїни. Цих “маршрутників” не Путін прислав і, навіть, не Порошенко. Вони є ви.
  І Я впевнений, що переважна більшість з так “грізно” і «кровожерливо» коментуючих тут, будь “”маршрунеком”” (написання в оригіналі одного із коментуючих) у такому ж випадку чинили б, як цей “маршрутнек”.

  • Усе, пішов на город справами займатися, тобто реакція на мій коментар мене зовсім не цікавить.

 6. Так Бурлик чого такий хитрий цих хитрож..их власників на коліна не поставив? Чи як побачив табло секретаря міської ради Степанищина, то очко жим…жим?

 7. То поставти на коліна Мищишина у його автобусах пенсіонерів принижують

 8. Правильно.

 9. Цей неадекват
  бублик багато собi дозволяэ. Чому фашистська свобода вирiшила що може чинити самосуди. Наглота.

 10. Хлопці молодці. Тепер треба ще навідатися до суддів Смаровоз М.В., Виноградова В.В. та Гладюк Ю.В, які засудили Красилівський завод за відмову продавати авіаційні деталі російському МІГ.

  Це попри те, що у липні 2014 року https://www.youtube.com/watch?v=FEVlJ3K6CDU Російський літак збив український Су-25 – РНБО

  • Дурнику, а твої хазії що, проголосили війну Росії чи хоча б віськовий стан? То які підстави були у суддів не визнавати господарські відносини, цивільні правочини (т.н. “Римське право”, яким користуються у усьому “цивілізованому” світі.)?

   • Дебелку, а коли у нас восени був проголошений військовий стан, щось я не пам’ятаю твоїх схвальних коментарів на дії влади, підкацапник ти наш)))
    І, так, йди на город, бо без картоплі й буряка зими не переживеш, зубожілий українець))))

    • Дибілятко, військовий стан було оголошено не у всіх областях, до того ж події у Красилові відбувалися не у той час. Так що витри свої слюні та не харкай жовччю.

   • Путенко, ти жалюгідний і берхливий троль. У сусідній гілці пишеш, що ти колишній спецназівець, був поранений і контужений. Цікаво де? Мабуть у генделику дали пляшкою по макітрі? Бо ветеран такої муйні не напише!

 11. Не праві дві сторони! Водій, який не дотримався закону, що гарантує право на пільгові перевезення, і молодики – вчиняють подібні речі, бо їх більше і вони в камуфляжі. Давайте таким чином, усі конфлікти будем вирішувати. Навіщо користуватись цивілізованими методами?

 12. Стаття 3 Конституції: Людина, її життя і здоров’я, честь і гідність, недоторканність і безпека визнаються в Україні найвищою соціальною цінністю.
  Коли вже буде якась реакція за порушення Конституційних норм?

 13. Бурлик тут герой, а на передову зась. Це хуліганство чинити самосуд, трощити майно. За цим бурликом плаче зона.

 14. Рівень довіри, до цих агресивно налаштованих нациків, показали нещодавні вибори…., але вони все ж таки думають що їх в суспільстві підтримують. Така поведінка є неприпустимою. Однак це не виправдовує вчинок водія автобуса.

  • Ми ж не знаємо, як було насправді, а довіри до цих “нациків” у мене немає (маю досвід, та, як показали вибори, і у значної кількості інших людей вже “розуміння” є). А от факт-фото знущання над цим водієм є. І в мене були “конфлікти”: і з водіями, і з персоналом автовокзалів, але до правопорушень (з моєї сторони) і “фізичних” дій до мене справа ніколи не доходила. Треба сказати, що таких конфліктів вже давно (принаймні, років зо два, а може і більше) не було. А з описанного виходить, що правопорушень з боку водія не було (моральна сторона, то інше).

 15. ДУРЛИК Є І БУДЕ ДУРЛИКОМ. ЧОГО ВІД НЬОГО ХОЧЕТЕ?

 16. Бурлика в АТО. Куда смотрит военком который год. У пацана желание просто прёт.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.