Водій маршрутки висадив ветерана АТО з Хмельницького, який втратив зір

Сьогодні водій маршруту Старокостянтинів-Кам’янець-Подільський образив і відмовив в проїзді інваліду війни 1 А групу, незрячому і на протезі (немає ноги) Олександру Дарморосу з Хмельницького.

Про це у “Фейсбуці” написала волонтер Тетяна Юзепчук.

Тетяна зробила репост допису дружини солдата з фотографіями водія.

Як писав НГП, 30 листопада 2018 року Президент Петро Порошенко відвідав ветерана АТО Олександра Дармороса та його родину, які мешкають у Хмельницькому.

Як відомо, у січні 2015 року Олександр Дарморос був мобілізований до лав Збройних Сил України та проходив службу у 8-му окремому полку спеціального призначення у Хмельницькому.тУ березні 2016 року під час виконання бойового завдання в районі селища Золоте Луганської області в результаті підриву на міні чоловік отримав поранення, внаслідок якого втратив ногу та зір.

Дарморос перебував на лікуванні у США. Пройшов відбір для участі у 43-му Марафоні морської піхоти США у 2018 році.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 15

 1. Жадібність водія.

 2. Водителя сразу в военкомат и первым рейсом в АТО.

 3. Хто такий? Хто перевізник? Причини відмови?

  • Секретар міської ради на якій висить бізнес перевезень.Це він властелін жизней. Степанішин його прізвище.Його треба на коліна.

 4. Встановити особу і до відповідальності шкуру таку.

 5. тю, пінсіонерів так кожного разу висаджують

 6. Водилу у жесткому ответу, он не человек.

 7. спецназівці, вибийте лобове скло автобуса тією лисою головою

  • Це заклик до насильства?

  • Для нормальних:
   Ми ж не знаємо, як було насправді, а довіри до цих “нациків” у мене немає (маю досвід, та, як показали вибори, і у значної кількості інших людей вже є “розуміння”). А от факт-фото знущання над цим водієм є. І в мене були “конфлікти”: і з водіями, і з персоналом автовокзалів, але до правопорушень (з моєї сторони) і “фізичних” дій до мене справа ніколи не доходила. Треба сказати, що таких конфліктів вже давно (принаймні, років зо два, а може і більше) не було. А з описанного виходить, що правопорушень з боку водія не було (моральна сторона, то інше). Доречі, я бувший (до поранення і контузії) спецназівець.

 8. де це сталось? на автостанції відмовив?

 9. Треба було піти до каси і взяти квиток (тоді власнику автобусу з бюджету сплачуюь компенсацію і я впевнений, що той “АТОшника” це знав). Я завжди так роблю і мені завжди дають квиток (а приміськими автобусами я користуюсь досить часто, т.я. через мою інвалідність вже давно не можу водити автомобіль). Тобто однозначно з боку “АТОшника” це була провокація. Тобто, формально з боку водія порушень чинного законодавства не було, а от з боку “АТОшника” чи хто там ще принижував водія (погрожував йому, чинив насильство над ним) були суттєві порушення чинного законодавства України.
  Цих “маршрутників” не Путін прислав і, навіть, не Порошенко. Вони є ви.
  І я впевнений, що переважна більшість з так “грізно” і «кровожерливо» коментуючих тут, будь “”маршрутнеком”” (написання в оригіналі одного із коментуючих) у такому ж випадку чинили б, як цей “маршрутнек”.
  Усе, пішов на город справами займатися, тобто реакція на мій коментар мене зовсім не цікавить.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.