Наступного тижня Вища рада правосуддя візьметься за хмельницького суддю Трембача

Вища рада правосуддя 16 квітня розгляне справу щодо несумісності стосовно судді Хмельницького міськрайонного суду Олександра Трембача.

Фото НГП

Як зазначено на сайті ВРП, доповідачем з цього питання буде голова Ігор Бенедисюк.

Зауважимо, що за результатами першого етапу кваліфікаційного оцінювання суддів на відповідність займаній посаді, складеного 21 серпня 2018 року, суддя Трембач одержав 76,5 балів за тестування і 79,5 балів за практику

Як писав НГП, у серпні 2018 року правоохоронці затримали хмельницького адвоката Олександра Сподаренка, який обіцяв судді Хмельницького міськрайонного суду Олександру Трембачу за 52 тис. грн здійснити вплив на члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, із яким юрист перебуває у дружніх стосунках.

За ці кошти знайомий Сподаренка нібито мав посприяти закриттю дисциплінарного провадження щодо судді Трембача та відкликати скарги з розгляду Громадської ради доброчесності при Вищій кваліфікаційній комісії суддів України з метою в подальшому безперешкодного проходження Трембача переатестації на відповідність займаній посаді судді та подальшого перепризначення його на посаду судді.

Усі кошти суддя скинув на банківський рахунок фірми адвоката.

Наразі Ярмолинецький районний суд отримав обвинувальний акт щодо керівника ТОВ «Юридична компанія «Норма права» Олександра Сподаренка, якому інкримінують ч.1 ст.190 (“Шахрайство”) ч.4 ст.27, ч.2 ст.15, ч.3 ст.369 КК України (“Неправомірна вигода”).

 

За наступним посиланням можна ознайомитися із каталогом адвокатів Хмельницького.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 3

  1. Судді та адвокати одна шайка, які доять громадян як тільки можуть. Що один, що другий одне одного стоять.

  2. Оце та комедія! Звинувачують Сподаренка, але Вища рада правосуддя візьметься за Трембача! І знову я навангував коли казав, що це цирк для бідних і дурних!) До речі, припиніть постити брехню, Сподаренка ніхто і ніколи не затримував, А от Трембачу здається пора пакувати валізи. Хабарюзі по заслузі!)

  3. Хабарника за граты!!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.