Адвоката, який виманив у судді Трембача 52 тис. грн, судитиме ярмолинецький райсуд

Хмельницький апеляційний суд передав на розгляд Ярмолинецькому районному суду обвинувальний акт щодо керівника ТОВ «Юридична компанія «Норма права» Олександра Сподаренка, якому інкримінують ч.1 ст.190 (“Шахрайство”) ч.4 ст.27, ч.2 ст.15, ч.3 ст.369 КК України (“Неправомірна вигода”).

Про це свідить ухвала суду від 1 березня.

До апеляційної інстанції надійшло подання від голови Хмельницького міськрайонного суду Тетяни Бацуци про передачу обвинувального акту стосовно  Сподаренка до іншого суду, оскільки потерпілим у цій справі проходить суддя Хмельницького міськрайонного суду Олександр Трембач.

Суддя Олександр Трембач

Нагадаємо, що адвоката Сподаренка затримали у серпні 2018 року. Він обіцяв судді Хмельницького міськрайонного суду Олександру Трембачу за 52 тис. грн здійснити вплив на члена Вищої кваліфікаційної комісії суддів України, із яким юрист перебуває у дружніх стосунках.

За ці кошти знайомий Сподаренка нібито мав посприяти закриттю дисциплінарного провадження щодо судді Трембача та відкликати скарги з розгляду Громадської ради доброчесності при Вищій кваліфікаційній комісії суддів України з метою в подальшому безперешкодного проходження Трембача переатестації на відповідність займаній посаді судді та подальшого перепризначення його на посаду судді.

Усі кошти суддя скинув на банківський рахунок фірми адвоката.

Пізніше у Сподаренка знайшли 11 патронів калібру 9 мм до нарізної вогнепальної зброї «Parabellum». За цим фактом було відкрито кримінальне провадження за ч.1 ст.263 КК України (“Незаконне зберігання зброї”).

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Цирк тай годі! Адвокат намагався надурити суддю! Та ще й на чому…. ? На якомусь «впливі на когось». Стидоба. Вигнати обох на…., одного з суддів, а іншого з адвокатури!

  2. Знаю цього адвоката. Слизький решалово.

  3. Два дебіла – это сила!!!

  4. Виходить, що суддя сам просив адвоката «порішати», а потім «заложив» його! Якщо так, то це провокація з боку судді, і його потрібно притягувати до відповідальності. Навряд, чи адвокат сам настирливо пропонував свої послуги «порішати»…

  5. Цей юрист якогоо вже давно позбавлено статусу адвоката, представляє інтереси кодишньої дружини Трембача, яка всіляко хоче витратси з колишного чоловіка побільше грошенят… А Сподаренко намагася підсунути свиню Термбачу… з цього і конфлікт.

  6. Я валяюсь!..))) Любі мої малята, хлопчики й дівчата! А хіба не про це я казав вам три місяці тому, коли писав, що це цирк для бідних і дурних???))) От вам і відповідь! По перше, обвинувачення змініло Сподаренку так звану “кваліфікацію” (читайте вище!) і тепер, як пояснюють юристи, воно звучить як “підбурювання до закінченого замаху на якусь там пропозицію чи обіцянку”! Второпали без словника?))) І я не второпав! А крім цього, як пояснюють ті ж фахівці, підбурювання – це форма співучасті. Тобто, Трембач повинен сидіти поруч зі Сподаренком на лаві підсудних! І взагалі, про який “хабар” може йти мова, якщо Сподаренко бізнесмен, а не державний службовець? Сміх!))) Ох, підказує мені внутрішеній голос, що це заказуха не на Сподаренка, а на Трембача! Ну і поділом хабарюзі. До речі, не требі вводити в оману суспільство. Сподаренка ніхто і ніколи не затримував. Він пробув два місяці під так званим “домашнім арештом” по місцю прописки (в Києві!), а з грудня минулого року взагалі не має жодного запобіжного заходу (за потурання прокуратури!!!) і цілком вільно пересувається. І кладе на всі ці заказухи.) Отака ху*ня малята!..)

  7. Трембач дуже далекий і темний, як юрист. А то б зрозумів, що не варто заварювати цю кашу, бо сам може подавитись нею….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.