2 тур виборів: Зе!Команда “рулить” в ОВК на Хмельниччині

Центральна виборча комісія 10 квітня сформувала склад 199 окружних виборчих комісій для організації підготовки і проведення повторного голосування з чергових виборів президента України. Тепер кожна із семи ОВК Хмельницької області складається з 14 членів: 7 осіб завів кандидат Петро Порошенко і стільки ж — його візаві Володимир Зеленський. Зважаючи на непарну кількість окружвиборчкомів, Зеленському дісталося 4 із 7 голів окружних комісій.

Люди Зе! керують 188 ОВК (Олена Рошка — у 1 турі виборів була секретарем 188 ОВК за квотою кандидата Юрія Дерев’янка), 190 ОВК (Оксана Мачульська, була членом цієї комісії від Володимира Зеленського), 191 ОВК (Наталія Романюк, була секретарем 191 комісії за квотою Володимира Зеленського), 192 ОВК (Володимир Небельський, був членом цієї ОВК від кандидата Миколи Габера; на позачергових виборах президента у 2014 році був головою 194 ОВК від Юлії Тимошенко).

Крім цього, Зеленський завів трьох секретарів окружних виборчих комісій: 187 — Віталій Швед (у 1 турі був членом цієї комісії від кандидатів у президенти Андрія Садового та Ігоря Шевченка; на позачергових виборах президента 2014 року — заступник голови 190 комісії від Анатолія Гриценка), 189 — Людмила Шмигельська (у 1 турі виборів — член цієї комісії за квотою Володимира Зеленського), 193 — Вадим Дорофей (у 1 турі виборів — член цієї комісії за квотою Володимира Зеленського).

Діючий глава держави Петро Порошенко має голів комісій у 187 виборчому окрузі (Наталія Кострубська, у 1 турі — заступник голови цієї комісії за квотою Петра Порошенка; на позачергових виборах президента 2014 року — голова 190 комісії від Михайла Добкіна), 189 окрузі (Леся Маланчак, у 1 турі була членом комісії від Петра Порошенка), 193 окрузі (Тетяна Остафійчук, нинішній помічник на громадських засадах нардепа від БПП Володимира Мельниченка).

Ще кандидат у президенти на другий термін отримав чотирьох секретарів окружних комісій: 188 — Костянтин Раац (у 1 турі був членом цієї комісії від Петра Порошенка), 190 — Володимир Синюта (у 1 турі був членом цієї комісії від Петра Порошенка), 191 — Наталія Чернега (у 1 турі була членом цієї комісії від Володимира Петрова), 192 — Людмила Горбачевська (у 1 турі була членом цієї комісії від Юлії Литвиненко).

Нагадаємо, що шоумен і кандидат у президенти Володимир Зеленський виграв перший тур виборів у Хмельницькій області з результатом 24,88% або 161918 голосів. Перемогу здобув у 7 територіальних виборчих округах.

Незалежний громадський портал.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Один коментар

  1. Давай торчек вперед !

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.