У Хмельницькому приватний управитель, якого влада оштрафувала за не розчистку снігу, подав до суду і програв

Виконуюча обов’язки директора ТОВ “Керуюча компанія “ДомКом Хмельницький” Тетяна Зінько програла суд виконавчому комітету Хмельницької міської ради.

Про це свідчить рішення Хмельницького міськрайонного суду від 21 лютого.

За матеріалами справи 10 грудня 2018 року о 14 год 55 хв. інспектор управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста зафіксував, що біля прибудинкової території на Проспекту Миру, 62/4, не здійснено своєчасну очистку пішохідного тротуару, дворової території від снігу та льоду і не посипано протиожеледними засобами. Це стало підставою для складання адмінпротоколу на пані Зінько за порушення вимог п.п.4.2.8, 5.2.2, 4.2.1 Правил благоустрою Хмельницького і стягнення 850 гривень.

Водночас Зінько у позовній заяві наголосила, що в протоколі не визначено місце вчинення адміністративного правопорушення і його суть.

Крім цього, протокол складався без її участі через що вона не могла давати пояснення, не було роз’яснено права та обов’язки і не взяті до уваги її доводи.

Суд проаналізував посадову інструкцію директора ТОВ “Керуюча компанія “ДомКом Хмельницький”, в якій сказано, що на нього покладений обов’язок вирішення усіх питань поточної діяльності товариства, а також поєднання економічних і адміністративних методів керівництва, матеріальних та моральних стимулів і посилення відповідальності кожного працівника за доручену йому справу.

“Таким чином, згідно з посадової інструкції та Правил благоустрою відповідальність за проведенням та контролем щоденного прибирання, покладається не тільки на майстра дільниці, а й керівника, обов’язки якого в день складання протоколу виконувала Зінько. А оскільки на 14 год 55 хв., інспектором управління з питань екології та контролю за благоустроєм міста було виявлено ділянки прибудинкової території на Проспекті Миру, 62/4 у Хмельницькому із ожеледицю, та невиконання необхідних дій з її ліквідації та обробки протиожеледними засобами, в діях позивачки наявний склад адміністративного правопорушення”, – сказано у рішенні суду.

Як писав НГП, раніше Тетяна Зінько працювала головним бухгалтером Управляючої муніципальної компанії «Заріччя».  Після того, як на територію УМК зайшов приватний управитель “Керуюча компанія “ДомКом Хмельницький”, який переміг на конкурсі, 80% колективу «Заріччя» перейшло працювати у штат “ДомКому”.

На сайті міськради 17 січня з’явився проект рішення сесії ради про припинення комунального підприємства «Управляюча муніципальна компанія «Заріччя» шляхом ліквідації.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 3

  1. Правильно. Мочити їх треба. За що отримують квартплату ?

  2. Что домком, что профком, что зариччя , а толку ноль. Только цену в 2 раза увеличили и всё.

  3. Нагнув Сем свою фірму щоб відвести від себе підозру. Ото втяли!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.