У Симчишина зібралися ліквідувати муніципальну компанію “Заріччя”, більшість колективу якого перейшло на роботу до приватника

Хмельницький міський голова Олександр Симчишин підписав розпордяження про звільнення Сергія Ширяєва з посади директора комунального підприємства «Управляюча муніципальна компанія «Заріччя» Хмельницької міської ради.

Документ датований 16 січням.

Посадовця звільнено “за власним бажанням, ст. 39 КЗпП України”.

Крім цього, на сайті міськради 17 січня з’явився проект рішення сесії ради про припинення комунального підприємства «Управляюча муніципальна компанія «Заріччя» та комунального підприємства «Управляюча муніципальна компанія «Будівельник».

За інформацією “Незалежного громадського порталу”, до 10 червня 2018 року УМК «Заріччя» (це колишній ЖЕК №6) обслуговувала близько 130 багатоквартирних будинків у Хмельницькому. Однак з 11 червня вся територія комунального підприємства відійшла приватному ТОВ “Керуюча компанія “ДомКом Хмельницький”, яке виграло конкурс на управителя багатоквартирних будинків.

На той момент мешканці заборгували УМК «Заріччя» близько 1,8 млн грн за надані послуги. Станом на 16 січня 2019 року цей борг зменшився до 1 млн грн.

Крім цього, 80% колективу УМК «Заріччя» перейшло працювати до “Керуючої компанії “ДомКом Хмельницький””. За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, керівником приватного управителя є Тетяна Зінько, колишній головний бухгалтер УМК «Заріччя».

Окремо, починаючи з літа і до кінця минулого року, виконавчий комітет перадавав майно УМК «Заріччя» на баланси інших комунальних підприємств.

Ще 14 грудня 2018 року сесія Хмельницької міськради продовжила термін повернення поворотної фінансової допомоги, наданої комунальному підприємству «Управляюча муніципальна компанія «Заріччя» на суму 912 тис. грн до 30 грудня 2019 року. При цьому розмір статутного капіталу УМК становить 1,47 млн грн.

Як писав НГП, Хмельницьке обласне територіальне відділення Антимонопольного комітету України у липні 2018 року рекомендувало виконавчому комітету Хмельницької міської ради припинити дії з ознаками антиконкурентних.

Зокрема, рішенням виконавчого комітету міської ради від 08.02.2018 року №82 “Про затвердження конкурсної документації з призначення управителя багатоквартирних будинків у місті Хмельницькому та внесення змін в рішення виконавчого комітету від 25.05.2017 року №375” до кваліфікаційних критеріїв для участі у конкурсі були включені обов’язкові умови стосовно наявного досвіду роботи з надання послуг у сфері управління (обслуговування та утримання будинків та прибудинкових територій) не менше 2 років та обсягів наданих послуг обслуговування не менше 50% від загальної площі будинків, вказаних у об’єкті.

На цю ж тему читайте публікацію “Ігри управителів“.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

 1. Розпродає сволота місто по частинам…. от і Виставку продала компанії, що утворилась лише за пару місяців перед конкурсом і мала три працівника пр подачі заяви на конкурс. І майно ЖЕКу їй передали безплатно і всі бази даних. СВОЛОТА рулить.. САЛА УКРАЇНІ..

 2. 1,8 млн грн за надані послуги. Станом на 16 січня 2019 року цей борг зменшився до 1 млн грн.-куди картавий разом з Ширяєвим подів 0.8 мільйона гривень…

  • А 100+ людей розрахувати, а податки, а борги перед обленерго ітд.

  • Ширяєв чесний мужик .. ще той майдаун… в борги зменшились лише за рахунок проплати грошенят по субсидіях.

 3. СИМЧИШИН ЙДИ В АРМІЮ, НЕ ГРІЙ ДУПУ В ТЕПЛОМУ КРІСЛІ.

  • В стару синяву хай краще виртається.чи в сраку.

  • Навіщо цей слимак в армії здався.
   Воно ж без памперса й по місту не ходить. Ще пацаном ховалося по кутках від хлопчаків.

  • а воно де до армії піде, воно сцикливе і картаве, тобто дегенерат

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.