З «Хмельницькобленерго» за допомогою державних виконавців хочуть незаконно стягнути понад 8 млн грн З «Хмельницькобленерго» за допомогою державних виконавців хочуть незаконно стягнути понад 8 млн грн

Третій рік поспіль продовжується спроба ТОВ «ЗК «Приват» протиправно заволодіти коштами АТ «Хмельницькобленерго», яке вимушене постійно протидіяти «підприємницькій винахідливості» цього… Далі »

Президент призначив голову Шепетівської РДА Президент призначив голову Шепетівської РДА

Президент Петро Порошенко призначив Віталія Бузиля головою Шепетівської райдержадміністрації  із випробувальним терміном у три місяці. Відповідне розпорядження глава держави підписав 31 січня…. Далі »

Дорожник для губернатора Дорожник для губернатора

Колишній топ-менеджер “Епіцентр К” Вадим Лозовий з перших днів на посаді голови Хмельницької ОДА взявся за стан доріг. Спочатку він… Далі »

За рік заборгованість із заробітної плати на Хмельниччині зросла на майже 8 млн грн За рік заборгованість із заробітної плати на Хмельниччині зросла на майже 8 млн грн

У Хмельницькі області загальна сума заборгованості із виплати заробітної плати на 1 січня 2019р. становила 13,3 млн. грн, що на… Далі »