Шепетівка затвердила новий тариф на тепло

Виконком Шепетівської міськради 27 листопада затвердив нові тарифи на теплову енергію та послуг з централізованого опалення для всіх категорій споживачів ТОВ «Шепетівка Енергоінвест».

Як повідомляє офіційний сайт ради, тариф для населення на послугу з централізованого опалення для абонентів житлових будинків без будинкових та квартирних приладів обліку теплової енергії становитиме 47,79 грн. за кв. м (був – 42,91 грн. за кв. м);

для населення на послугу з централізованого опалення для абонентів житлових будинків з будинковими та квартирними приладами обліку теплової енергії — 1865,99 грн/Гкал (1578,59 грн/Гкал);

для потреб бюджетних установ — тариф на теплову енергію — 2361,38 грн./Гкал (1864,45 грн/Гкал);

для потреб інших споживачів — тариф на теплову енергію — 2361,36 грн./Гкал (2285,56 грн/Гкал).

На думку мерії, ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» не врахувало зауважень робочої групи та наполягає на їх обгрунтованому включенні до тарифу. І хоча, відповідно до постанови Кабінету Міністрів України від 1 червня 2011 року № 869, функції затвердження тарифів покладено на виконавчий комітет, Міністерство регіонального розвитку, будівництва та житлово‑комунального господарства мало б прийняти процедуру, за якою має здійснюватись розгляд поданих розрахунків. На сьогодні такої процедури не прийнято. З одного боку, контроль нібито і лежить на виконавчому комітеті, проте, з іншого боку, виконавчий комітет не має права впливати на ті складові, які подав ТОВ «Шепетівка Енергоінвест».

Водночас члени виконавчого комітету підтримали таке рішення лише при умові, що до 29 листопада 2018 року ТОВ «Шепетівка Енергоінвест» зобов’язується виконавчим комітетом звернутися до Головного управління Держпродспоживслужби у Хмельницькій області з відповідною заявою щодо проведення перевірки обгрунтованості планування витрат, що включені до повної собівартості теплової енергії, її виробництва, транспортування та постачання послуг з централізовного опалення, а також формування тарифів.

Як писав НГП, Нацкомісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг планує підвищити тарифи на тепло для населення для перших 6 виробників теплоенергії (серед яких КП “Міськтепловодоенерго” (Кам’янець-Подільський) і МКП “Хмельницьктеплокомуненерго”) на 15,9% – 19,8% відповідно з новою ціною на газ, підвищеної урядом з 1 листопада на 23,5%.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Хмельнинани, дивіться на тарифи по всіх містах і радійте. Бо в Шепетівці тепло 48 гривень за квадратний метр, а в Хмельницькому 25 гривень! Ми всі платимо в 2 рази менше за тепло чим в Шепетівці. Платимо набагато менше чим в Тернополі, Вінниці, Луцьку. Ми платимо саме менше по всій країні.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.