Для мешканців Хмельницького і Кам’янця-Подільського підвищать тарифи на тепло

Нацкомісія, що здійснює регулювання у сфері енергетики і комунальних послуг планує підвищити тарифи на тепло для населення для перших 6 виробників теплоенергії на 15,9% – 19,8% відповідно з новою ціною на газ, підвищеної урядом з 1 листопада на 23,5%.

Відповідне питання комісія планує розглянути на засіданні у вівторок, передає “Інтерфакс-Україна”.

Так, нові тарифи з ростом одноставочного тарифу на тепло у рамках зазначеного вище діапазону заплановано затвердити для КП “Вінницяміськтеплоенерго”, КП “Міськтепловодоенерго” міста Кам’янець-Подільський, ТОВ “Рівнетеплоенерго”, ДКП “Хмельницьктеплокомуненерго”, КПТМ “Черкаситеплокомуненерго” та ПрАТ “Черкаське хімволокно”.

Водночас тариф на теплоенергію, вироблену цими підприємствами для потреб бюджетних установ, може бути знижено на 10,9% – 17,7%, інших категорій – на 11,5-17,5% (крім “Черкаського хімволокна”, де заплановано їх зростання на 6,3-6,4%).

Тариф для потреб релігійних організацій, згідно з проектом постанови НКРЕ, значно зросте – від 63,5% до 91,6%.

За словами першого заступника міського голови Кам’янця-Подільського Григорія Горшунова, коригування тарифів КП «Міськтепловоденергія» зумовлено зміною ціни природного газу та зазначив, що зміна тарифів є обґрунтованою.

Заступник хмельницького міського голови Анатолій Нестерук зазначив, що з метою уникнення додаткових збитків МКП «Хмельницьктеплокомуненерго» , пов’язаних із збільшенням ціни природного газу та стабільного проходження опалювального сезону, міська рада підтримує скориговані тарифи.

Нагадаємо, Кабмін підвищив ціну на газ для населення на 23%, щоб Україна могла отримати кредит МВФ.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 6

  1. Три роки не палимо газ агресора, але знущаймось з народом ?

  2. а чому в Хмельницькому настільки дешевше? нам в Кам’янці вже 2 роки розказують, що газу немає, тільки щепа і соняшник. А тариф в Хмельницькому на 150 гривень дешевший. Кам’янчани, що заробляють більше? Чи в них тепло тепліше?

  3. Тож Салій казав, що не буде підвищення, кому вірити?

    • Свободі вірте. Вони воєнного стану жаждали, аби закрити усі соціальні ,, покращення,,.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.