Снігопади наступають – хмельницька влада просить водіїв не паркувати автівки на узбіччях та в’їздах у двори

Хмельницька міська рада звернулася до водіїв автівок напередодні погіршення погодних умов.

“Друзі, синоптики обіцяють нам вже сьогодні погіршення погодних умов! Комунальні служби міста просять вас не паркувати автівки на узбіччях вулиць, в’їздах у двори! Інакше снігоочисна техніка не зможе повноцінно працювати!” – повідомляє фейсбук-сторінка міськради.

Крім цього, управління Укртрансбезпеки у Хмельницькій області закликало водіїв бути уважними на дорогах, оскільки вночі та вранці 27 листопада на Хмельниччині очікується ускладнення погодних умов: сніг та мокрий сніг, місцями сильний.

Як писав НГП, із першим снігом на вулиці Хмельницького готові виїхати більше 30 одиниць снігоочисної техніки, що перебувають на балансі комунального підприємства з будівництва, ремонту та експулатації доріг. Уся техніка пройшла технічне обслуговування та ремонт.

Тротуари, міжквартальні проїзди, пішохідні доріжки та дворові території звільнятимуть від снігу близько 200 двірників та тротуарно-очисні трактори управляючих муніципальних компаній. По місту розміщено 100 ящиків із піском для посипання тротуарів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.