Готові до снігу – хмельницька влада відрапортувала, як зустрічатиме зиму

За інформацією прес-служби Хмельницької міської ради, 2500 тонн солі та майже 7000 тонн піщано-соляної суміші заготували комунальники на зиму. Цього вистачить, аби у разі морозів та снігопадів вчасно та якісно посипати хмельницькі дороги.

Також із першим снігом на вулиці міста готові виїхати більше 30 одиниць снігоочисної техніки, що перебувають на балансі комунального підприємства з будівництва, ремонту та експулатації доріг. Уся техніка пройшла технічне обслуговування та ремонт.

Тротуари, міжквартальні проїзди, пішохідні доріжки та дворові території звільнятимуть від снігу близько 200 двірників та тротуарно-очисні трактори управляючих муніципальних компаній. По місту розміщено 100 ящиків із піском для посипання тротуарів.

Окремо під час щотижневої виробничої наради 19 листопада міський голова Олександр Симчишин дав вказівку управлінню житлово-комунального господарства цілодобово контролювати стан доріг і тротуарів у Хмельницькому, а у разі погіршення погодних умов максимально активізувати роботу комунальних служб та житлово-експлуатаційних організацій з ліквідації снігових заметів та ожеледиці.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.