У Шепетівці школярів відправили на вимушені канікули через газові проблеми (Доповнено)

Сьогодні члени Шепетівського виконкому розглянули питання щодо тимчасового призупинення освітнього процесу в ЗОШ №1 (крім філії початкової ланки в ДНЗ №11), ЗОШ №4, СЗОШ №2, НВК №2 «ЗОШ-гімназія».

Як повідомляє прес-служба мерії, рішення про призупинення навчання в цих школах  було прийнято через загрозу зниження тиску газу у місті Шепетівка до нуля та затримку в запуску вже під’єднаних модульних котелень.

Отож, було вирішено призупинити освітній процес  з 13 листопада 2018 року  і до стабілізації ситуації. Про тривалість перерви у навчанні буде повідомлено додатково.

Разом з тим, ближче до вечора 12 листопада з’явилося повідомлення від голови Асоціації міст і мера Києва Віталія Кличка, о міста Сміла і Шепетівка оголосили надзвичайний стан.

“У місті Сміла Черкаської області з 12 листопада запроваджують надзвичайний стан через відсутність опалення. Рішення про це ухвалила міськрада Сміли. Зазначається, що навчальні заклади закриють на невизначений час. Без тепла залишилися не тільки житлові будинки, а й  лікарні, дитячі садки та школи 80-тисячного міста. Така сама ситуація виникла у місті Шепетівка Хмельницької області”, – йдеться в повідомленні.

Вже з 13 листопада Шепетівка повністю залишиться на 2-3 дні без газу – відрізатимуть котельні ТОВ «Шепетівка Енергоінвест».

Як писав НГП, 14 листопада мер Шепетівки Михайло Полодюк закликав містян вийти на віче під стіни міськради.

Доповнення. У коментарі НГП міський голова Михайло Полодюк повідомив, що керівництво “Шепетівка газ” прийняло рішення до 14 листопада не відрізати від газопостачання котельні ТОВ «Шепетівка Енергоінвест».

“Станом на 12 листопада, 90% багатоквартних будинків міста забезпечені опаленням. Однак проблема у тому, що теплопостачальне підприємство немає отриманих лімітів природного газу від “Нафтогазу” і щоденно, починаючи з 20-х чисел жовтня, здійснює незаконний відбір блакитного палива у “Шепетівка газу”. Через це остання несе втрати приблизно 500 тис. грн кожного дня”, – пояснив ситуацію мер.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Пора вже когось відправляти на пенсію

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.