Хмельниччина: ріст промисловості на 0,1%, середня зарплата 7900 грн – що закладено у Програмі соцекономрозвитку на 2019 рік

Департамент економічного розвитку, промисловості та інфраструктури облдержадміністрації прогнозує у 2019 році ріст обсягів промисловості Хмельниччини на рівні 0,1% за рахунок стабільної роботи потужних промислових підприємств ДП ПАТ “Оболонь”, ПАТ “Подільський цемент”, ПАТ “Укрелектроапарат”, ДП “Новатор”.

Про це сказано у Програмі соціально-економічного розвитку Хмельницької області на 2019 рік, яку 21 грудня розгляність депутати облради на черговій сесії.

Розробники констатували, що падіння промисловості, яке почалося з початку 2018 року, зумовлено зупинкою двох енергоблоків Хмельницької АЕС, на яку припадає чверть обсягу виробленої промислової продукції області (за 2017 рік ріст промислового виробництва на Хмельниччині становив 0,8%).

Крім цього, за прогнозами департаменту економіки, наступного року середньомісячна заробітна плата має збільшиться до 7900 грн (+11% до показника 2018 року). Наразі, за відомостями Головного управління статистики в області, у вересні вона становила 7431 грн.

Також повинна суттєво зменшитися заборгованість з виплати заробітної плати скоротиться – до 2 млн. гривень. При цьому на 1 жовтня зарплатні борги становили 15,8 млн.грн (на початок поточного року – 5,8 млн. грн). Левова частина невиплат припадала (9,9 млн. грн) припадала на економічно активні підприємства.

Окремо профільний департамент ОДА надав перелік інвестиційних проектів, котрі повинні реалізовуватися наступного року.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. У Порошенка 100млн.дол., а в тебе х..й в середньому по 50млн.дол. у кожного. Десь так.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.