Visa долучиться до впровадження функціоналу безготівкової оплати проїзду у громадському транспорті Хмельницького

Сьогодні хмельницький міський голова підписав меморандум про співпрацю з ТОВ “Віза Україна” (Visa) щодо запуску пілотного проекту по впровадженню функціоналу безготівкової оплати проїзду у громадському транспорті.

“Це означає, що із запровадженням електронного квитка у Хмельницькому (конкурс вже проведений, визначено компанію-оператора) користувачі громадського транспорту зможуть розраховуватися не лише транспортною карткою чи готівкою, але й зможуть це робити за допомогою банківської карточки”, – написав у “Фейсбуці” заступник мера Андрій Бондаренко.

Як писав НГП, виконавчий комітет Хмельницької міської ради 11 жовтня ввів у дію рішення конкурсного комітету з визначення єдиного оператора на впровадження автоматизованої системи обліку оплати проїзду в міському пасажирському транспорті загального користування.

У вересні переможцем конкурсу було визначено ТОВ «Фінансова компанія «Герц»(Одеса). Із ним підпишуть угоду терміном на 5 років.

Реалізація самого проекту відбуватиметься у чотири етапи. У конкурсній пропозиції одеська фірма вказала, що за власний кошт поставить апаратно-програмні комплекси та інше обладнання з розміром комісійної винагороди 6,75% терміном на 10 років.

На цю тему також читайте статтю “Електронний квиток: новий виклик для хмельницької влади“.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. А нужно ли изобретать велосипед типа “герц-visa”? Посмотрите эту ссылку:
    https://zik.ua/news/2018/07/06/gromadskyy_transport_krain_yevropy_izdyty_zaytsem_nemaie_sensu_1360505
    Есть много других.

  2. Меморандум это ни о чём. Только для балаблольства. А когда уже элбилет будет? Сколько можно трепаться? А мишин и сыновья будут всё рассказывать про убытки. Электронный билет сразу покажет сколько он бабла в мешки прячет.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.