У Хмельницькому влада рекомендуватиме бізнесу, як створити святкову атмосферу до Нового року і Різдва

Виконавчий комітет Хмельницької міськради вийде з рекомендаціями щодо святкового оформлення підприємств, установ, закладів, організацій, об’єктів  торгівлі, сфери  послуг, ресторанного господарства.

Відповідний проект рішення 31 жовтня з’явився на сайті міськради.

Влада хоче, щоб об’єкти торгівлі та інші підприємства міста, а також садиби приватного сектору провели святкове естетичне оформлення своїх фасадів будівель (вікон та балконів) та прибудинкових територій  із  використанням світлодіодних гірлянд та розтяжок, іграшок, об’ємних новорічних та різдвяних фігур та конструкцій, інших сучасних оздоблювальних матеріалів та  святкових прикрас, підсвітлення фасадів будинків та споруд, дерев, території.

На думку виконкому, це формуватиме привабливий зовнішній вигляд міста, створить святкову атмосферу для мешканців та гостей в новорічні та різдвяні свята.

Як писав НГП, 10 жовтня депутати Хмельницької міської ради рекомендували юридичним та фізичним особам не здійснювати реалізацію продукції з синтетичних полімерів (штучні квіти, вінки та корзини, тощо) на території Хмельницького через шкідливий вплив на довкілля.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. А сама влада що робить.. податки збирає… СВОЛОТА

  2. Гоцим- поцим для міста, а для Свободи мільйони.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.