Лозовий відновив обласний департамент екогології, ліквідований попередником

Голова Хмельницької ОДА Вадим Лозовий 3 вересня підписав розпорядження про створення департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації.

Про це він повідомив під час свого звіту, присвяченого 100 днів роботи.

“Я вважаю помилкою його ліквідацію (департаменту екології – НГП)”, – зазначив очільник області.

За його словами, наразі ключової проблемою залишається екологічна ситуацію довкола річки Хомора, в яку здійснюються викиди Понінківською картонно-паперовою фабрикою.

Як писав НГП, 20 вересня 2017 року голова ОДА Олександр Корнійчук підписав розпорядження про оптимізацію структури обласної державної адміністрації. Згідно з ним, було ліквідовано департамент екології та природних ресурсів з передачею відповідних функцій обласному департаменту агропромислового розвитку.

Міністр екології України Остап Семерак назвав рішення Корнійчука “горе-ініціативою” і пообіцяв підіймати це питання перед урядом.

У результаті кадрової пертрубації крісла начальника директора депаратаменту екології позбувся Сергій Вавринчук. Наразі він програв два суди і подав касаційну скаргу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Кого пристроюють на злачне місце? І взагалі, щось я особисто не помітив під час цих перетрубацій ні екологічного покращення , ні погіршення: як лили нечистоти у Понінці з фабрики у річку, так і ллють, а люди нехай і далі дороги перекривають. Взагілі такі структури тільки і існують для того щоб “мзду собирать”

    • Ви спитайте Лозового, коли буде змінено керівництво екологічної інспекції? Пока Гуменюк сидить на чемодані грошей в курорті Сатанові і до нього їздять на відпочинок крівники із Києва та Хмельницького, порядку в області не буде!!!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.