Хмельничанин Кульгук передумав у суді боротися за проїзд у маршрутках по 3,5 грн (Додано документи)

Хмельницький міськрайонний суд залишив без розгляду адміністративний позов мешканця міста Івана Кульгука, який добивався визнання нечинним рішення виконкому від 23 лютого 2017 року №149 «Про встановлення тарифів на транспортні послуги по перевезенню пасажирів в м. Хмельницькому у міському пасажирському транспорті загального користування».

Про це зазначено в ухвалі суду від 3 серпня.

Як свідчать матеріали справи, судова тяганина почалася з кінця лютого 2017 року. Тоді позивачу на деякий час вдалося призупинити дію нових тарифів на пасажирські перевезення (з 1 березня проїзд у автобусах та маршрутному таксі мав становити 4 грн (до того був 3 грн і 3,5 грн, відповідно), у тролейбусах 2,5 грн (1,5 грн). 22 березня Вінницький апеляційний адміністративний суд на вимогу хмельницьких перевізників скасував призупинення здорожчання проїзду.

Крім цього, за майже півтора роки Кульгук двічі замовляв судову економічну експертизу, на яку виносилися питання:

1.Чи підтверджується документально кількість перевезених пасажирів, вартість прямих, загальновиробничих та інших витрат, зазначених в зведених розрахунках та наданих виконавчому комітетові Хмельницької міської ради як обгрунтування необхідності підняття тарифів по кожному маршруті та по кожному перевізнику?

2. Якою є собівартість перевезення одного пасажира з підтверджених документально витрат та кількості перевезених пасажирів?

При цьому, позивач так і не проплатив проведення цієї експертизи.

У липні 2018 року Кульгук звернувся до Хмельницького міськрайонного суду із заявою про залишення адміністративного позову без розгляду та повернення судового збору. Суддя Олег Карплюк справу закрив, але судовий збір не повернув позивачу, зіславшись на вимоги ст.7 Закону України “Про судовий збір”.

Після публікації інформації пан Кульгук звернувся до НГП і надав відповіді судового експерта. Він також пояснив, що його позов втратив сенс після того, як місцева влада оголосила новий проект рішення про чергове підвищення вартості проїзду у громадському транспорті.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!
Адміністрація сайту попереджає, що коментарі з використанням ненормативної лексики, пропагандою насилля та образою честі та гідності будуть видалятися

Коментарів: 8

  1. Перевізники напевно возять його безкоштовно))

  2. Старому дядькові надоїло боротися за права стада баранів, що самі ніц не роблять.. платять.. і по 10 гривень зроблять проїзд, надують щоки і скажуть, що економічно обгрунтовано. народ на кухні повозмущається і все…. буде платити…. тому що БАРАНИ… СЛАВА УКРАЇНІ…..

  3. Сдулся борец за народные права когда дело о проплате экспертизы дошло.

    • Абрам, він би виграв… проте тупому стаду того вже не треба…а діду то нащо?? грошенят він має і мав багато.. молода дружина… маленька дитина…. таке враження, що місцянам все можна вт.хати

  4. Прям білий і пухнастий, борець херований!!! Вибілюється на тлі незаконних справ. На раз пограти в доблесного захисника народу на раз!!! Розкажіть про інші справи!!!! Про “законне” будівництво!!!! Кульгук, знеси добудову, а тоді вже розповідай, як тобі влада дорожку перебігає. Захисник знедолених й ображених. Свій паркан оберігай!!!

  5. Більше схоже на банальний маразм. Хто ж лобом стіну проломить?

  6. Народ з вами все зрозуміло…. Юлька чи Порох.. наш пезидент…. СЛАВА УКРАЇНІ… ХТО НЕ СКАЧЕ ТОЙ МОСКАЛЬ… І тд…. народу у нас дуже розумний…і пам”ять у нього не як у рибки….стирається кожні 5 хвилин…а свободівська влада.. найкраща…. йдемо у Європу….

  7. Правильно,а ми дивуємось, чому на рік 2 рази піднімають тарифи, чоловіку можливо потрібна була підтримка людей, а в нас тільки можуть підтримати хіба, що за ….

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.