На Хмельниччині фіскали ліквідували чергову незаконну АЗС

Співробітники податкової міліції Головного управління ДФС у Хмельницькій області припинили діяльність незаконної автозаправної станції у рамках проведення операції «Акциз-2018».

Як повідомляє прес-служба ГУ ДФС в області, на території одного з міст області місцевий підприємець, який не має відповідних дозвільних документів, здійснював роздрібну реалізацію дизельного пального зі стаціонарної АЗС.

За результатами проведеного огляду з незаконного обігу вилучено та передано на відповідальне зберігання 20 тисяч літрів дизельного пального вартістю 500 тисяч гривень та автозаправну колонку вартістю 200 тисяч гривень.

За вказаним фактом на правопорушника складено протокол про адміністративне правопорушення за частиною 1 статті 164 КУпАП – порушення порядку провадження господарської діяльності. Санкція зазначеної статті передбачає накладення штрафу від однієї тисячі до двох тисяч неоподатковуваних мінімумів доходів громадян з конфіскацією виготовленої продукції, знарядь виробництва, сировини і грошей, одержаних внаслідок вчинення цього адміністративного правопорушення, чи без такої.

Загалом у нинішньому році це вже восьмий факт викриття співробітниками Головного управління ДФС у Хмельницькій області функціонування незаконних АЗС. За результатами даних відпрацювань вилучено з протиправного обігу товарно-матеріальних цінностей на 4,1 мільйона гривень.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.