На Донбасі загинув солдат з Хмельницької області

У суботу, 28 липня, в зоні бойових дій на Донбасі загинув український військовий Анатолій Андрощук.

Про це на своїй сторінці в Facebook написав український військовослужбовець Андрій Кондратюк.

Зазначено, що Андрощук народився 1977 року в Шепетівці і служив в 24 окремій механізованій бригаді.

Координатор центру допомоги учасникам АТО в Хмельницькій області Наталія Дзекар пояснила журналістам, що поки нічого не відомо про обставини смерті Андрощука, – він помер від вогнепального поранення в груди, і зараз ведеться збір коштів на перевезення його тіла в рідне місто.

“Молодий… Ще жити б і жити… Вічна пам’ять нашому земляку. Співчуття рідним і близьким героя”, “Вічна пам’ять, ти назавжди залишишся в наших серцях. Герої не вмирають”, “Вічна пам’ять і вічний спокій Герою-земляку. Щиро співчуваю рідним і всім, хто його знав. Дуже шкода”, – прокоментували загибель воїна в мережі.

Є різні дані про дату смерті Андрощука, – він міг померти як 28, так і 29 липня, однак, згідно з зведеннями прес-центру ООС, 29 липня не було зафіксовано жодного загиблого військового.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

 1. Чому ведеться збір коштів,що перевезти тіло загиблого воїна?! А обов’язок держави де?!!!! Уже ця людина їй непотрібна….

 2. Слава Герою!

  • 1к казав трошки менше 100 років назад

  • 1. Як казав трошки менше 100 років назад один із “стовпів” “Бєлого движения”: “В громадянській війні не може бути героїв”.
   2. Як би обставини його смерті були героїчними, то про них вже б повідомили.
   3. Він знав на що йшов…
   4. За офіційною статистикою Міноборони України за 2015-:-2017р.р. роки т.з. небойові втрати (від пиятики, інших порушень, хвороб, аварій і т.п.) значно перевищують бойові. То хто ж тоді головний ворог України?

 3. Герою Слава!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.