Параолімпієць Антонюк і політрепресований Комарницький можуть стати Почесними громадянами Хмельницького

Виконком пропонуватиме депутатам Хмельницької міської ради присвоїти звання «Почесний громадянин міста Хмельницького» чемпіону XII, XIII та XV літніх Паралімпійських ігор з футболу (2004, 2008 та 2016 рр.) Володимиру Антонюку та голові обласної організації Всеукраїнського товариства політичних в’язнів та репресованих (уже покійному) Зіновію Комарницькому.

Про це свідчить проект рішення виконкому.

У преамбулі документу вказано, що відповідне рішення було затверджено протоколом № 2 засідання комісії з визначення кандидатів на присвоєння звання «Почесний громадянин міста Хмельницького» від 26.07.2018 року.

Додається, що Антонюк має високі спортивні досягнення та вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту міста, а Комарницький – видатні заслуги перед народом України та територіальною громадою Хмельницького.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 19

 1. вагомий внесок у розвиток фізичної культури і спорту міста – який внесок?? школу відкрив спортивну…. виховав чемпіона… а Комарницький – видатні заслуги перед народом України та територіальною громадою Хмельницького, які конкретно…. що для громаи зробив… ОДНІ СЛОВА….

 2. Комарницький – видатні заслуги перед народом України та територіальною громадою Хмельницького.

  народ Украины про эти заслуги вроде не знает-где заслуги, кого заслуги, чем заслуги.

 3. а відповідь на питання колег наступна Комарницький багато років очолював Хмельницьке обласне товариство політв’язнів, репресованих і членів їх сімей, був головою Хмельницької обласної управи братства УПА, членом громадської організації “Хмельницький Майдан” От і все…. функціонер сволотовський… боровся колись за щось…

  • Слухай, дебіляка “майданутий”… Комарницький боровся за незалежність України і зробив для цього стільки, що тобі й приснитися не може. Антонюк у складі футбольної збірної команди України кілька разів ставав чемпіоном Паралімпійських ігор, прославляючи в світі нашу країну, область і місто Хмельницький. А ти в цей час розповсюджував гнильний сморід ось тут, на сайтах. Тебе ж мама не народила, а виперділа. Випердок ти і є…

   • Я за Льову Бірюка – він справжній патріот , та вніс дуже вагомий внесок в Незалежність нашої ненькі , та розбудови нашого міста !!!!!

    • У нас тупо идет искривление реальности. подмена понятий. Всего. Людей одыбилии полностью, до разряда животных. Быдло правит бал, причем быдло с каждым циклом, становится все гнилее.

   • Бачу що геволюціця гімності вивела назовні все гниле…. і розуму в Хмельничанина не більше ніж в того Комарницького чи мера шипилявого…

    • Мер не шипелявый, а картавый!! Прошу не путать!!!

     • Перепрошую.. проте ще та сволота….

    • Слухай, примітив одноклітинний. Перше. До чого тут той мер? Костя невже це ти, програв вибори і дурієш? Так будуть ще вибори, висувайся і хмельничани дадуть тобі оцінку. Друге. Ти не те що мізинця не варте Комарницького чи Антонюка; ти нігтика їхнього не варте, ти взагалі нічого не варте. Ото тільки смердиш на цих сайтах, бризкаєш слиною на достойних людей. А що тобі ще залишається? Тільки смердіти, бо ти нікчемний випердок. Достойних людей народжують, а таких як ти виперджують. Тебе мама виперділа, про що вже не раз пожаліла. Не смерди!

     • Відправие того Костю в АТО нехай покаже на що здібний крім писанини

     • Звісно не вартий таких людей… то просто люди… які нічого більшого ніж ти недостойний Хмельничанин, не зробили… а Комарницький боровся за те, шоь таке житті в народу було.. бо боровся проти народу.. як борится проти народу сучасна сволотовська влада… на вишещення народу… тому я не маю стільки г–мна, щоб вартувати хоч нігтика Комарницького..

     • який, Комарницький, збудував багато дешевого житла для місцян, проложивбагато кілометрів доріг, що до цього часу без ремонтуфункціонубть, принсі щастя людям, зроби місто щасливим, … що той революціонер зробив,… крім того, що БОРОВСЯ. от і зборов… народ голий і босий… зате в Європу їде… ЇДІТЬ В ВИ ДО ДІДЬКА…ГОРЕПАТРІОТИ…

     • Боролись, боролись. сейчас борятся, завтра скорее всего тоже бороться будут, после завтра еще больше борцов бороться будут. Только у одних, немногих борцунов появятся дома, машины, денежки..а у большинства других борцунов- слава, имя, да и только.))) Ну а народ, спросите вы!! что народу? Тут надо смотреть на вчера и позавчера, что народу, и куда народ..

 4. Це мова про якого Костю? Невже суперфіцій ???

  • Це який суперфіцій? По якому багато Атошників та комунальників отримали квартири?

 5. Комарницький достойна кандидатура.

  • Ні.. краще Петлюрі поставити пам”ятник на Проскурівській… де йогохлопці жидів нищили….

   • Ставить памятник прославляющее “нищенье” могут только идиоты. Кто организовал и про финансировал постройку Тех зданий, на Проскуровской, которые сейчас стоят? Те, кто там потом занимались “ныщеням”, врядли смогли бы построить больше чем хаты- мазанки, или подводы.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.