На Хмельниччині близькі особи до екс-губернатора допомагають його фірмі вигравати тендери

На Хмельниччині тандем двох фірм “Ізяславтрансбуд” і “Галеон” успішно конкурують на електронних закупівлях таким чином, що перемога майже завжди дістається одному й тому ж підприємству.

Про це свідчать кілька тендерів, які відбулися у системі “Прозорро”, починаючи з цьогорічної весни.

На торги з будівництва дитячого садка на 80 місць на вул. Московська, 8/1 в с. Давидківці Хмельницького району прийшли два учасники – “Ізяславтрансбуд” і “Галеон”. Різниця пропозицій між першою і другою фірмами становила 289 грн. Під час аукціону жоден з них не знизив ціни. Перемогу здобуло ТОВ “Ізяславтрансбуд”, виставивши 13,51 млн грн.

За цією ж схемою відбувся тендер на проведення капітального ремонту даху та покрівлі, утеплення фасадів та перекриття, заміна вікон будівлі школи та спортзалу Наркевицької ЗОШ І-ІІІ ступенів на вул. Вишневій, 8 (Волочисьий район). Стартові позиції “Галеона” та “Ізяславтрансбуду” різнилися на 546 грн. На аукціоні обидві фірмі продемонстрували аморфність, що дозволило “Ізяславтрансбуду” взяти перемогу на 6,10 млн грн.

Окрім робіт в районах, фірми зацікавилися підрядами в обласному центрі, розігравши капітальний ремонт тротуару та улаштування велосипедних доріжок на проспекту Миру (від вул. Свободи до вул. Старокостянтинівське шосе) очікуваною вартістю 2,65 млн грн. Цінова різниця між пропозиціями підприємств “Ізяславтрансбуд” і “Галеон” становила 255 грн. Як і раніше, “кращу” ціну запропонувало ТОВ “Ізяславтрансбуд”.

Що прикметно: на всіх згаданих трьох тендерах ТОВ “Компанія “Галеон” оцінювала свої пропозиції за ідентичними цінами, з якими замовники оголошували закупівлі.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ТОВ “Ізяславтрансбуд” зареєстровано у 2007 році в Ізяславі. Його засновниками і власниками записані мешканець Острога Рівненської області Юрій Гасюк і хмельничанин Олександр Буханевич. Останній зайшов до цієї фірми у грудні 2016 року.

На Хмельниччині Олександр Буханевич з липня 2006 року до листопада 2007 року працював головою Хмельницької облдержадміністрації.

На чергових парламентських виборах-2012 і позачергових виборах до ВР 2014 року Буханевич балотувався у народні депутати у 189 виборчому окрузі на Хмельниччині, але не пройшов. Тоді ж його довіреною особою був Андрій Дзера, який сьогодні є директором ТОВ “Компанія “Галеон”.

Крім цього, Андрій Дзера із засновником “Галеон” Леонідом Кирилюком та Олегом Бойком у червні 2012 року створили Хмельницьку обласну громадську організацію “Об’єднання за Батьківщину”, головою якої залишається Олександр Буханевич.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. Гладуняк і далі рулить лохи

  2. А Лукомська йому допомога!

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.