У Хмельницьку поліція перевірила реакцію мешканців на п’яних водіїв

У центрі Хмельницького, де завжди повно перехожих, актор з пляшкою пива та добре зіграними ознаками алкогольного сп’яніння виходив з авто, спілкувався з людьми і на їхніх очах сідав за кермо та їхав.

Про це йдеться у сюжеті ТСН.

За дві години лише один чоловік викликав копів, щоб ті затримали п’яного водія. Поліція результатами експерименту шокована. Каже, пильність та небайдужість громадян могла б запобігти чималій кількості ДТП та врятувати життя.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 7

  1. Шизофренія людей які до такого додумались зашкалює. Бля… де ми живемо? Хто нами править?

  2. “Поліція результатами експерименту шокована. Каже, пильність та небайдужість громадян могла б запобігти чималій кількості ДТП та врятувати життя” – поліції не про це потрібно думати, а про кризу довіри – як було до “ментів”. Просто люди 100% впевнені, що якщо вони подзвонять, поліціянти їх “здадуть” мажорам, а самих мажорів відпустять. Ну і кому потрібні проблеми на СВОЮ голову. Якщо за смертельні ДТП відпускають, що тоді казати.

    • У нас две крайности может быть. Или всем пох.й, или могли подойти и сразу дать в е..ло, а потом копов звать

  3. Допоки перед законом не будуть усі рівні безлад буде продовжуватися. Коли копи роблять вигляд, що не бачать пяних керівників, мажорів, прокурорів, суддів і т.п. толку в Украіні не буде.

  4. треба переіменувати патрульну поліцію на ПІАР ПОЛІЦІЮ

  5. Ну-ну, знову винен хтось інший (Путін чи, як казав Жванецький, консерваторія), але ніяк не я.

  6. Це стукачество.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.