Влада Нетішина відмовилася платити кошти підрядникам з Хмельницького та Рівного за неякісні ремонти доріг

Минулого року хмельницька фірма «Альпром» неякісно виконала поточний ремонт тротуарів на пров. Миру (поблизу буд. №4), навул. Варшавській (поблизу буд. 3) на суму 150 тис. грн. Як наслідок, не були підписані акти виконаних робіт, і з бюджету міста не заплачено ні копійки.

Про це повідомляє фейсбук-сторінка виконкому Нетішинської міськради.

“Прикро констатувати, але сьогодні якість робіт «Шляхбуду» (Рівне) викликає обурення і в КП «Благоустрій», і в міської влади, і в пересічних нетішинців… Ще на початку весни були укладені перші договори з даним підприємством. Тривалий час довелось чекати, доки розпочне роботи підрядник у Нетішині. Той мотивував затримку зайнятістю на інших об’єктах. Ремонт тротуару на містку поблизу «Золотого кільця», який «Шляхбуд» здійснював минулої п’ятниці, так і не прийнятий інженерною службою КП «Благоустрій». Багато претензій у неї не тільки до якості робіт, але й до якості асфальтобетону”, – сказано у повідомленні.

“Робота абияк – не пройде. Об’єкти не будуть прийняті, доки не відповідатимуть по якості державним стандартам. З міського бюджету витрачати гроші на такі ремонти ми не будемо. Якщо так і надалі «Шляхбуд» здійснюватиме поточний ремонт в нашому місті, ми відмовимось від його послуг і наймемо нового підрядника. Ще хочу додати, що над цим питанням ми нині активно працюємо”, – зазначив керівник КП «Благоустрій» Віктор Кондрацький.

Варто додати, нинішнього року у Нетішині заплановано поточний ремонт доріг та тротуарів площею 10, 5 тис. кв. м. Ремонти здійснюватимуться на об’єктах на пр. Незалежності, пр. Курчатова, вул. Снігурі, вул. Підгірна, вул. Енергетиків, вул. Висоцького, вул. Набережна, пров. Миру, вул. Шевченка, вул. Будівельників, вул. Варшавська, вул. Старонетішинська, вул. Михайлова та вул. Лісова. 

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. в Хмельницькому підписують все, за щедру “подяку”. Влада не хмельницька, а старосинявська

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.