На хабарі попався керівник комунального підприємства, який за “відкат” розпродав приміщення колишньої військової частини

Співробітники відділу по боротьбі з корупцією і організованою злочинністю Управління Служби безпеки України в області, Управління захисту економіки, слідчого управління Головного управління Національної поліції в області 26 липня задокументовали факт вимагання та одержання вказаним посадовцем неправомірної вигоди в розмірі 10 тис. грн.

Як повідомляє прес-служба обласної прокуратури, в липні минулого року на баланс очолюваного викритою особою комунального підприємства було передано приміщення колишньої військової частини. Маючи намір отримати неправомірну вигоду, керівник вирішив його реалізувати. Так, укласти договір купівлі-продажу складського приміщення на суму 100 тис. грн. він погодився лише за умови надання йому покупцем 10 тис. грн. неправомірної вигоди.

Під час одержання коштів правопорушника викрито «на гарячому» та затримано в порядку ст. 208 Кримінального процесуального кодексу України. За вказаним фактом здійснюється досудове розслідування за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України (одержання неправомірної вигоди службовою особою, поєднане з її вимаганням).

Наразі проводяться першочергові, невідкладні слідчі дії, спрямовані на збір та фіксацію доказів. Також вирішується питання щодо повідомлення про підозру та обрання затриманій особі запобіжного заходу.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 5

  1. Хто це ?

  2. І де це (гарнізон, військова частина, приміщення, комунальне підприємство)? Якщо спільнота це не буде знати, то боюсь, що уся ця справа знову перетвориться у “пшик”?

  3. Напевне черговий “патріот” у вишиванці з команди мера, раз так ховають погоняло.

  4. Якісь хабарі дивні, мабудь 90% це хабарр у 10 тис. грн.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.