Шепетівка ризикує знову залишитись без опалення через борги теплопостачальника

ТОВ “Шепетівка Енергоінвест” вкрай погано розраховується за спожитий газ, через що місто може залишитись без газу, а відтак без опалення. Про це під час селекторної наради щодо підготовки до опалювального сезону заявив міністр регіонального розвитку Геннадій Зубко, повідомляє сайт міста Шепетівка.

«Я можу зрозуміти, що дуже не просто вирішуються питання передачі власності або відновленні стабільної роботи систем критичної інфраструктури. Але ту ситуацію, яку ми побачили сьогодні по цим містам при наявності субсидій і пільг від держави, коштів від бюджетних установ і розрахунків від комерційних установ, до сих пір залишається актуальним питання по сплаті за газ. Тому, я звертаюсь до голів ОДА, взяти під контроль ситуацію по цим містам. Це маленькі міста в яких люди відчувають себе в небезпеці, особливо в опалювальний період» – зазначив Геннадій Зубко.

Посадовець нагадав, що номінації на газ отримають лише ті підприємства, які або погасять до вересня 90% заборгованості, або реструктуризують борг. Наразі у приватного теплопостачальника немає ні того, ні іншого. Керівник, а віднедавна, співвласник  Олександр Пустовойт лише кормить обіцянками.

Станом на 25 липня борг ТОВ “Шепетівка Енергоінвест” перед НАК «Нафтогаз України» становить 59 297 746 грн. Окрім цього за несанкціоновано відібраний газ теплопостачальним підприємством у період 2016–2017 ро­ків зараз ведеться судова тяганина, за підсумками якої на плечі теплопостачальників може лягти по­над 217 млн. грн. Після таких цифр один млн грн боргу податків якось і згадувати не хочеться.

Зі слів ТОВ “Шепетівка Енергоінвест”, їм боргують за теплопостачання лише 20 млн грн.  Звідки концесіонери будуть брати ще більше 250 млн грн лишається лише здогадуватись.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Один коментар

  1. Вже тривалий час ризикує і що ?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.