Мешканці Хмельниччини витратили 23 млн дол. на купівлю нових автомобілів

Впродовж шести місяців 2018 року у Хмельницькому та області зареєстрували 804 нових авто, а середня вартість кожної машини становила 29 тисяч доларів, повідомляє аналітичний відділ сайту з продажу автомобілів RST.ua.

Сума покупок у регіоні в січні-червні становила 23 мільйонів доларів без врахування ціни додаткового обладнання. Майже половина автомобілів, які купували мешканці області, мала ціну від 17 до 35 тисяч доларів. Ще майже 22% машин – дорожчі 35 тисяч.

Впродовж шести місяців поточного року найпопулярнішою маркою у Хмельницькому стала Toyota, яких зареєстрували майже 130 авто на суму 5 мільйонів доларів. Також в регіоні часто купували Renault і Volkswagen.

Серед моделей бестселером став кросовер Renault Duster. У регіоні за 6 місяців зареєстрували 41 такий автомобіль.

Загалом, у першому півріччі в Україні зареєстрували майже 40 тисяч нових автомобілів. На покупку цих машин витратили понад 1 мільярд доларів. Найбільше нових авто купили у столиці. За 6 місяців поточного року кияни придбали понад 15 тисяч автомобілів, на які витратили 500 мільйонів доларів.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 2

  1. “На покупку цих машин витратили понад 1 мільярд доларів. “це тільки за півріччя!!! У людей що хоть трохи читають і думають виникає питання – чому уряд готовий гнобити своє населення ради кредиту МВФ в 1 млрд.дол. в рік???

  2. А скільки ще завезли мотлоху?
    І скільки ще їздять на авто вік яких понад 20 років?

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.