Мінус одна баготоповерхівка – виконком заборонив забудовувати 14 соток на Озерній

Виконком Хмельницької міськради скасував містобудівні умови та обмеження забудови земельної ділянки на вул. Панаса Мирного, 37/1, що в мікрорайоні Озерна, видані ПП “Лазуріт”.

Таке рішення було ухвалено у четвер.

За словами директора департаменту архітектури, містобудування та земельних ресурсів Олександра Чорнієвича, приватне підприємство “Лазуріт” допустило порушення законодавства через наявність кількох містобудівних умов та обмежень на забудову однієї земельної ділянки. Спочатку на земельній ділянці площею 14 соток планувалося зведення 6-ти поверхового будинку, а у підсумку – мала “вирости” 10-поверхівка з вбудовано-прибудованими магазинами продовольчих та непродовольчих товарів та аптекою.

Крім того, до Хмельницької міської ради неодноразово надходили скарги мешканців прилеглих багатоквартирних житлових будинків щодо заперечення проведення робіт з будівництва об’єкту на земельній ділянці по вул. П. Мирного, 37/1.

Посадовець додав, що вказану ділянку місцева влада відведе під сквер.

За даними бізнес пошукового ресурсу “Youcontrol”, ПП “Лазуріт” створено 1995 року з пропискою у Хмельницькому. Його директором і засновником виступає хмельничанка Наталія Коваленко.

У разі повного чи часткового відтворення матеріалів пряме посилання на "Незалежний громадський портал" обов'язкове!

Коментарів: 9

 1. Сквер це добре і розумно. Дякую меру.

  • Так дякуєте, що можна подумати, що сквер вже побудований! Це все лише чергове “словоблудство” від мера!

 2. сквер – це логічне вирішення. магазинів та аптек тут вистачає.

 3. Та невже більше місць нема для забудов?!?

 4. Згідно ч. 8 ст. 29 ЗУ “Про регулювання містобудівної діяльності”
  Скасування містобудівних умов та обмежень здійснюється:
  1) за заявою замовника;
  2) головними інспекторами будівельного нагляду в порядку здійснення державного архітектурно-будівельного нагляду у разі невідповідності містобудівних умов та обмежень містобудівному законодавству, містобудівній документації на місцевому рівні, будівельним нормам, стандартам і правилам;
  3) за рішенням суду.
  Питання, якщо недолуга команда каратвого робить щось незаконно, то нащо вона про це розповідає?? Тихо собі сиділа та не показувала свою не компетентність
  Посилання на Закон http://zakon3.rada.gov.ua/laws/show/3038-17/paran357#n357

  • Картавому для лохов борьбу с застройщиками показать надо. Вот и выбрал слабенького и не “своего”. Застройщик получит решение суда, потом поторгуется с картавовцами, и свое возьмет.

   • Боюсь, що саме так і буде. Прецедент вже були.

   • Тут питання, ще в іншому, а саме в порушенні законодавства з боку посадових осіб, які прийняли незаконне рішення про скасування містобудівних умов. Якщо замовник забажає не тільки відновити містобудівні умови, а ще і покарати посадовців, то він може спокійно звертатися відповідних органів нагляду.

 5. Щось декілька років все шло як по нотам. І влада була задоволена всіма забудовниками, кількість яких росла і росла.
  А ці нечупари в наступний раз будуть знати, як порішувати з патріотичною і народною владою.

Коментування

Ваша електронна адреса не буде афішуватись.